عضو شورای اسلامی شهرگلستان:

عملیات ساماندهی آسفالت معابر در شهرگلستان آغاز شده است

عضو شورای اسلامی شهرگلستان گفت: عملیات ساماندهی آسفالت معابر به صور گسترده در محله‌های مختلف شهرگلستان آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علی سلیمی عضو شورای اسلامی شهرگلستان باتاکید بر لزوم ساماندهی و ترمیم معابر سطح شهر، عنوان داشت: عملیات گسترده آسفالت و لکه گیری معابر شهرگلستان در آستاته عید نوروز آغاز شده است.

وی در ادامه با تشریح جزئیات اجرای این طرح در سطح شهرگلستان، تبیین کرد: درحال حاضر ۶ اکیپ درحال ترمیم آسفالت معابر سطح شهر می باشند و بالغ بر ۶ میلیارد تومان اعتبار صرف اجرای آسفالت گسترده معابر تا پایان سال خواهد شد.

سلیمی با بیان اینکه ایجاد شرایط مناسب برای رفت و آمد و تردد شهروندان و مسافران نوروزی از اهداف اصلی این طرح است، اظهار داشت: انتظار می رود این حجم آسفالت به صورت عادلانه در محله‌های مختلف شهر توزیع شود.

وی همچنین در رابطه شرایط محله‌های مختلف سطح شهر از نظر آسفالت معابر، گفت: محله‌های شهرک الهیه، شهرک قلعه‌میر، شهرک سبزدشت و… جزو محله‌های به شمار می روند که تشنه بوی آسفالت داغ می باشند و انتظار می رود شهرداری به این مناطق توجه بیشتری داشته باشد.

عضو شورای اسلامی شهرگلستان درمایان باتوجه به لزوم توزیع عادلانه آسفالت در مناطق مختلف شهر، خاطرنشان کرد: نباید اعضای شورای اسلامی شهرگلستان فقط به فکر پخش آسفالت در محله زندگی خود باشند چراکه ما نماینده تمامی محله‌های شهرگلستان می باشیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.