سرپرست شهرداری شهرگلستان:

عملیات زیباسازی معابر و منظر شهری تا پایان سال ادامه دارد/ تمثال تصویر شهید چمران در شهرگلستان رونمایی شد

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: به دلیل تاثیر بالای زیبایی معابر و اهمیت زیاد رنگ‌ها در سطح شهر، عملیات زیباسازی معابر شهرگلستان تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهلول فرزین سرپرست شهرداری شهرگلستان باتاکید بر اهمیت چشمگیر رنگ‌ها در محیط زندگی انسان‌ها، بیان داشت: باتوجه به این موضوع در دنیای امروز می توان ادعا کرد که رنگ فضاهای شهری نمودی از فرهنگ شهروندان آن شهر به حساب می آید و جزو عوامل تأثیرگذار در طراحی فضاهای شهری به شمار می رود.

وی در ادامه با بیان اینکه مغفول ماندن رنگ فضاهای شهری بر روی کیفیت‌های عرصه‌های عمومی می گذارد، تصریح کرد: به همین منظور و در جهت چشم نواز کردن معابر شهرگلستان و ساماندهی مناظر شهری؛ عملیات زیباسازی مبلمان شهری و ایجاد سیما و منظر شهری مناسب در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار گرفته است.

فرزین در رابطه با جزئیات این اقدام شهرداری شهرگلستان در سطح معابر شهر، اظهار داشت: درحال حاضر مجموعه مدیریت شهری در این مرحله اقدام به آغاز عملیات رنگ آمیزی دیوارها و جداول و همچنین طراحی تصاویر مبارک شهدا نموده است که بدون تردید این اقدام در حفظ و زیبایی سیمای شهری و تقویت روحیه نشاط و شادابی شهروندان بسیار تاثیرگذار است.

وی همچنین به ادامه‌دار بودن این اقدام در طول سال مطابق با زمانبندی صورت گرفته، تبیین کرد: در مرحله اول این طرح، جداول معابر به طول ۸۳۰۰ متر و دیوارهای نازیبای سطح شهر به مساحت ۳۶۰۰ مترمربع رنگ آمیزی شده است.

سرپرست شهرداری شهرگلستان درپایان باتوجه به طراحی و رونمایی از تصویر چهره شهید مصطفی چمران در شهرگلستان، خاطرنشان کرد: این اقدام در عرصه‌ای به مساحت ۳۰۰ مترمربع و با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در عرصه دیوار ورودی خیابانی به نام شهید چمران صورت گرفت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.