شهردار شهرصالحیه:

عملیات تسطیح و ساماندهی معابر در شهرصالحیه درحال اجرا می باشد

شهردار شهرصالحیه گفت: در راستای تامین رفاه عمومی شهروندان و توزیع عادلانه امکانات شهری، عملیات تسطیح و ساماندهی معابر در شهرصالحیه درحال اجرا می باشد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه باتاکید بر لزوم رسیدگی به وضعیت معابر سطح شهر، اذعان داشت: در راستای تسهیل در تردد خودروها و شهروندان، عملیات تسطیح و ساماندهی معابر سطح شهر درحال اجرا می باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه عملیات مذکور با روند مناسبی درحال اجرا می باشد، تصریح کرد: درحال حاضر عملیات تسطیح و همسطح سازی در کوچه قائم پنجم واقع در خیابان سی متری ولی عصر (عج) به همت واحد عمران شهرداری شهرصالحیه درحال اجرا است.

قربانی در رابطه با جزئیات اجرای عملیات ساماندهی و تسطیح معابر سطح شهر، اظهار داشت: این عملیات طی فرایند تمیز کردن بستر و حریم مسیر و همچنین مخلوط‌ریزی و هموار کردن پستی و بلندی‌های معابر سطح شهر با ماشین آلاتی نظر لودر، گریدر و غلطک به نحو مطلوبی درحال اجرا می باشد.

وی همچنین به اهمیت توسعه و عمران شهری و تقویت زیرساخت‌های شهرسازی اشاره کرد و گفت: بدون تردید تامین رفاه عمومی شهروندان و توزیع عادلانه امکانات شهری از اهداف اساسی انجام عملیات مذکور در شهرصالحیه به شمار می رود.

شهردار شهرصالحیه درپایان باتوجه به اجرای عملیات تخریب جداول فرسوده و نامناسب کوچه‌های سطح شهر و اجرای پروژه جدول‌گذاری با کیفیت و شیب مناسب، افزود:‌ این اقدام در راستای ارائه خدمات محله‌ای و مرتفع شدن مشکلات موجود در محله‌های سطح شهر درحال انجام است که درحال حاضر عملیات جدول‌گذاری، ساماندهی و اصلاح نهر گذر والفجر شرقی سوم به اتمام رسیده و دیگر معابر شهر نیز در دست اصلاحات مذکور قرار گرفته‌اند تا مشکلات مربوط به این موضوع مرتقع گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.