شهردار شهرگلستان:

عملکرد نیروی انتظامی در کاهش آمار جرائم شهرگلستان قابل قبول بوده است

شهردار شهرگلستان گفت: نیروی انتظامی شهرستان بهارستان با تلاش و پشتکار امنیت را در سطح شهرستان به ویژه شهرگلستان فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان با اشاره به حضور در هفته نیروی انتظامی، اذعان داشت: بدون شک نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مظهر اقتدار نظام و برقرار کننده امنیت اجتماعی با مشارکت تمام شهروندان در جامعه می باشد.

وی در ادامه با قدردانی از تلاش‌های سبزپوشان نیروی انتظامی، تصریح کرد: نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ معاصر همواره با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند و استعانت حضرت ولی عصر (عج) در ایجاد امنیت و آسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار نموده‌اند.

علیرصا عرب در رابطه با روند فعالیت‌ها و عملکرد نیروی انتظامی در شهرگلستان، گفت: نیروی انتطامی شهرستان بهارستان با تدبیر و استعانت از درگاه خداوند و با تعهد، علاقه و پشتکار، امنیت را در سطح شهرستان به ویژه شهرگلستان تامین کرده‌ و در زمینه پیشگیری و کاهش جرائم مختلع عملکرد خوب و قابل قبولی داشته است.

وی همچنین با بیان اینکه امنیت در شهرگلستان روز به روز درحال افزایش و آمار جرائم رو به کاهش می باشد، تبیین کرد: شهرداری شهرگلستان از هیچگونه همکاری با نیروی انتظامی شهرستان بهارستان دریغ نخواهد کرد و همانند گذشته همراه و قدردان تلاش‌های نیروهای انتظامی شهر می باشد.

شهردار شهرگلستان درپایان باتوجه به اینکه نیروهای انتظامی بارها جانشان را برای حفظ امنیت و آرامش مردم فدا کرده‌اند، خاطرنشان کرد: امید است نیروی انتظامی در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر اسلام و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در برقراری نظم و امنیت جامعه ولایتمدار مثل همیشه موفق و سربلند باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.