رئیس شورای اسلامی شهرستان بهارستان:

عملکرد اداره برق شهرهای گلستان و صالحیه مانع اجرای طرح استقبال از بهار است

رئیس شورای اسلامی شهرستان بهارستان گفت: بی تدبیری اداره برق شهرهای گلستان و صالحیه باعث نارضایتی شهروندان و بروز مشکلاتی در روند اجرای طرح استقبال از بهار شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عملکرد مناسب و رضایت بخش نهادهای خدمت رسان در سطح شهرها جزو مواردی می باشد که تاثیر مستقیمی بر روی رضایتمندی شهروندان از عملکرد کلی شهرداری‌ها و دیگر دستگاه‌ها و ادارات یک شهر دارد، و اداراتی نظیر اداره برق، آب و گاز جزو اصلی‌ترین نهادهای خدمت رسان در جامعه به حساب می آیند.

بنابر این گزارش اداره برق شهرهای صالحیه و گلستان توجه چندانی به عملکرد خود و شرایط ایجاد شده از نحوه فعالیتش در سطح شهرها ندارد و همین امر سبب نارضایتی شهروندان و مسئولان شهرستان بهارستان شده است.

میثم بابایی رئیس شورای اسلامی شهرستان بهارستان با ابراز نارضایتی از عملکرد اداره برق شهرهای صالحیه و گلستان، بیان داشت: بی‌تدبیری اداره برق شهرهای گلستان و صالحیه در آستانه بهار  سال نو قابل چشم پوشی نمی باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه این اداره توجه مناسبی به حوزه فعالیت خود ندارد، تبیین کرد: آلودگی بصری و همچنین بی‌انضباطی محیطی در خیابان نقاوت و سایر محلات شهرصالحیه و شهرگلستان در روزهای پایانی سال از ضعف‌های روشن این نهاد خدمت رسان به شمار می رود که نیازمند رسیدگی است.

بابایی همچنین به برخی مشکلات حاصل از بی‌تدبیری اداره برق شهرهای گلستان و صالحیه اشاره کرد و اذعان داشت: دپوی تیرهای برق و نخاله‌های مختلف در محدوده کوچه‌های خرداد و آذر خیابان شهید مهدی نقاوت از جمله این موارد می باشد.

وی در رابطه با مشکلات حاصل از عملکرد این نهاد خدمت رسان در بخش گلستان، تصریح کرد: بی‌تدبیری‌های این اداره نه تنها اسباب زحمت شهروندان صالحیه و گلستان شده است بلکه منافی تلاش شهرداری و شورای اسلامی شهر برای اجرای طرح استقبال از فصل بهار می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.