علمدار شهرستان عاشوراییان رفتنی شد/ فرمانده سپاه بهارستان تغییر کرد

فرمانده سپاه شهرستان بهارستان صبح فردا طی برگزاری مراسم تودیع و معارفه تغییر خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مهدی علمدار فرمانده سپاه ناحیه حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان بهارستان صبح فردا از بهارستان خواهد رفت و طی مراسمی توسط مسئولان شهرستان از وی تقدیر و تشکر می شود.

گفتنی است که مهدی علمدار به مدت چهار سال فرمانده سپاه شهرستان بهارستان بود و در طول این مدت تلاش‌های به سزایی در راستای محرومیت‌زدایی و پیشرفت این شهرستان کرده که از جمله آن‌ها می توان به کمک به خانواده‌های محروم سطح بهارستان و احداث بیمارستان شهدای مدافع حرم شهرستان در بخش بوستان اشاره کرد و همچنین در راستای محرومیت‌‎زدایی در نقاط دیگر کشور از جمله مناطق جنوب کشور و بخش‌های زلزله‌زده غرب نیز فعالیت‌هایی داشته است.

سپاه شهرستان بهارستان در مدت حضور علمدار بسیار پویا و فعال بوده است و اغلب ادارات این شهرستان در طول مدت چهار ساله حضور وی، بارها طی مراسم‌های مختلف از فعالیت‌ها و همکاری‌های فرمانده سپاه ناحیه حضرت ابوالفضل (ع) بهارستان تقدیر و تشکر کرده‌اندف که این امر نشان از کارنامه درخشان وی دارد.

بنابر این گزارش سرهنگ یدالله سلیمانی که پیش از فرمانده سپاه شهرستان فیروزکوه بود صبح فردا به طور رسمی به عنوان فرمانده سپاه جدید ناحیه حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان بهارستان معارفه خوهاد شد.

درپایان لازم به ذکر است که مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه سابق و جدید شهرستان بهارستان صبح فردا در حسینیه سیدالشهدا سپاه بهارستان در نسیم شهر برگزار می شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.