عضو فراکسیون امید: با سفیر انگلیس به‌طور جدی برخورد شود

داود محمدی گفت: اینکه سفیر انگلستان در تظاهرات ضد نظام و ضد حکومتی و غیرقانونی حضور پیدا کند، اقدامی ساختارشکنانه محسوب می‌شود و به‌طور جدی باید با وی برخورد شود.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، داوود محمدی عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور سفیر انگلستان در تهران در اغتشاشات مقابل دانشگاه امیرکبیر گفت: این اقدام دیپلمات لندن کاری زشت است و سفیر انگلیس نباید در تظاهرات و اغتشاش ضد حکومت ایران حضور پیدا کرده و مردم را تحریک کند و به دنبال تهییج آنها باشد.

وی افزود: وزارت امور خارجه باید در برابر رفتار خلاف عرف دیپلماتیک سفیر انگلیس در ایران اقدام قاطعی انجام دهد.

عضو فراکسیون امید مجلس تصریح کرد:‌ باید بررسی کرد که به لحاظ دیپلماسی و دیپلماتیک چه رفتاری را نسبت به این اقدام سفیر انگلیس اتخاذ کرد.

وی با بیان اینکه سفارت انگلیس در تهران از قدیم‌الایام منشاء آشوب‌ها و حرکت‌های بسیار نادرست در ایران بوده است، اظهار داشت: ولی ما احساس می‌کنیم که انگلیس کمی سر عقل آمده اما اقدام سفیر انگلیس با حضور در راهپیمایی معترضان و اغتشاشگران نشان داد که رفتار عاقلانه‌ای ندارد.

محمدی گفت:‌ اینکه سفیر انگلستان در تظاهرات ضد نظام و ضد حکومتی و غیرقانونی حضور پیدا کند اقدامی ساختارشکنانه محسوب می‌شود و به طور جدی باید با وی برخورد کرد.

عضو فراکسیون امید مجلس افزود: اقدام دیپلماسی قاطعی نسبت به این رفتار سفیر انگلیس در تهران نیازمند است ولی اینکه وی اخراج شود یا نه باید از سوی مسئولین مربوطه مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.