عضو شورای اسلامی شهرگلستان بازداشت شد/ حواشی شورای پنجم تمامی ندارد

یکی از اعضای شورای اسلامی شهرگلستان پس از پایان جلسه رسمی این شورا، بازداشت شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، روز گذشته یکی از اعضای شورای اسلامی شهرگلستان بازداشت شد و هنوز هیچ مرجعی در رابطه با دلیل این بازداشت اظهار نظر رسمی نکرده است اما شنیده‌ها حاکی از آن می باشد که پرونده این عضو شورا در مرحله تحقیقات اولیه قرار دارد.

گفتنی است، چندی پیش سرپرست شهرداری شهرگلستان نیز در حین برگزاری مراسم معارفه خود دستگیر و روانه زندان شد و این بار نوبت به یکی از اعضای شورای اسلامی این شهر رسیده است.

حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم در جمع خبرنگار در خصوص موضوع مذکور، بیان داشت: ما در گذشته خیلی تلاش کردیم تا اعضای شورای اسلامی شهرگلستان را بیدار کنیم اما ظاهراً گوش شنوایی وجود نداشت.

وی در ادامه با اشاره به بی‌توجهی شورای اسلامی شهر به صحبت‌های مسئولین شهرستانی، گفت: به اعضای شورای اسلامی شهرگلستان گفته بودیم در موارد کاری خود حساس باشند و دچار افراط نباشند، زیرا کمر شهر زیر بار بی‌تدبیری‌ها شکسته شده است.

حجت الاسلام والمسلمین نوروزی همچنین به برگزاری جلسات مکرری با اعضای شورای اسلامی شهرگلستان اشاره کرد و اذعان داشت: در طول این جلسات به مراتب به آن‌ها تذکر داده بودیم اما آن‌ها تذکرات بزرگان شهر را جدی نمی گرفتند.

وی درپایان باتوجه به دستگیری یکی از اعضای شورای اسلامی شهرگلستان، خاطرنشان کرد: این اتفاق می بایست مایه عبرتی برای سایر اعضای این شورا باشد و باید از آن درس بگیرند.

درپایان لازم به ذکر است که شورای اسلامی شهرگلستان ندتی است که غرق در حواشی شده است و بروز چنین اتفاقاتی به صورت پشت سرهم باعث نگرانی شهروندان از وضعیت شهر و روند توسعه آن شده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.