عضو شورای اسلامی شهرگلستان استعفا داد/ مشکلات شهرگلستان هر روز بیشتر از دیروز

عضو شورای اسلامی شهرگلستان از سمت خود در شورای این شهر استعفا داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، چند وقتی است که اوضاع شهرداری و شورای اسلامی شهرگلستان خوب نمی باشد و مشکلات عدیده‌ای از جمله توقف اجرای پروژه‌های عمرانی سطح شهر، نارضایتی اعضای شورای اسلامی شهر از شرایط و عملکرد شهرداری و موضوعات این چنینی باعث ایجاد جو متشنجی در گلستان شده است.

گفتنی است که این شرایط امروز با استتعفا یکی از اعضای شورای اسلامی شهرگلستان بیش از پیش متشنج شد و مطمئناً این امر سبب نگرانی و نارضایتی بیشتر شهروندان گلستانی از شرایط عملکرد مجموعه مدیریت شهری می شود.

بنابر این گزارش از ساعاتی قبل شایعاتی مبنی بر استعفا موسی مرحمتی عضو شورای اسلامی شهرگلستان در فضای مجازی منتشر گردید، که علی حسنی رئیس شورای شهر در گفت‌وگو با پیام گلستان با تاکید بر درست بودن این شایعات، خبر استعفا مرحمتی را تایید کرد.

بنا به گفته رئیس شورای اسلامی شهرگلستان در جلسات آتی شورای اسلامی شهر، موضوع مذکور مورد بررسی اعضا شورا قرار خواهد گرفت.

اما استعفا عضو شورای اسلامی شهرگلستان می تواند شامل برخی نکات مثبت و منفی باشد که از جنبه‌های مختلف منطقی به نظر می آیند، در وهله اول باتوجه به مشکلات موجود و نسبتاً پایداری که در سطح شهر وجود دارد، ممکن است موسی مرحمتی با علم به اینکه بیش از این توانایی انجام وظیفه و بهبود شرایط برای شهروندان را ندارد، استعفا داده باشد، که بدون شک شهروندان از دیگر افرادی که توانایی رفع مشکلات را ندارند نیز چنین انتظاری دارند.

در وهله دوم نیز ممکن است دلیل این استعفا، ایجاد موانع توسط دیگران برای مشکلات توسط برخی افراد وظیفه‌شناس باشد که اجازه حل مشکلات را به امثال عضو استعفا داده نمی دادند.

درپایان لازم به ذکر است که هنوز دلیل اصلی استعفای این عضو شورای اسلامی شهرگلستان مشخص نمی باشد و سئوال اینجاست که آیا دلیل این امر به درستی بیان خواهد شد یا خیر؟ و آیا مسئولین شهرستان بهارستان بازهم تنها از دور شاهد مشکلات شهرگلستان خواهند بود؟ بهارستانه موضوع را تا رسیدن به نتیجه پیگیری خواهد کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.