عسگری: بازیکنان تیم ملی فکر می‌کنند داور هم هستند!

رئیس اسبق کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: بازیکنان تیم ملی ایران فکر می‌کنند هم باید بازی کنند هم به جای داور تصمیم بگیرند!

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، حسین عسگری در مورد شکست ۳ بر صفر ایران مقابل ژاپن گفت: حیف است تیمی با این همه هزینه و امکانات حذف شد! سالی ۲ تا ۳ میلیون دلار هزینه کادرفنی بود اما به استفاده از کارشناس داوری خبره در کنار تیم اعتقادی نداشتیم. گل اول ژاپن به این دلیل به ثمر رسید که بازیکنان تیم ملی خودشان را داور هم می‌دانند اگر غیر از این بود بازیکن تیم ملی به جای تعقیب توپ به سمت داور نمی‌دوید!

وی افزود: بازیکنان ایران باید این قانون ابتدایی را بدانند که تا وقتی داور سوت نزند بازی در جریان است! چرا از یک کارشناس خبر داوری در کنار تیم ملی استفاده نشد؟! چرا بازیکن ایران جای داور قضاوت می‌کند؟! گل دوم ژاپن هم روی پنالتی به دست آمد که یک تکل ناشیانه زده شد. بازیکن تیم ملی باید بداند در محوطه جریمه چگونه تکل بزند که داور خطای پنالتی نگیرد! این را یک کارشناس خبره داوری می‌تواند به ملی پوشان بگوید. آیا شان فوتبال ایران این بود که با این همه هزینه برای تیم ملی ۳ بر صفر از ژاپن ببازیم؟!

عسگری تصریح کرد: داوران عالی در سطح آسیا داریم و ناظران قوی داوری در سطح قاره داریم اما در تیم ملی هیچ کارشناس داوری حضور نداشت. باخت به ژاپن حاصل کم دانشی ملی پوشان ایران از داوری بود. الان چه کسی باید پاسخگوی حذف تیم ملی و شکست مقابل ژاپن باشد؟

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.