مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان:

عرضه قلیان در بهارستان ممنوع است/ قهوه‌خانه‌ها، کافه‌ها و سفره‌خانه‌های متخلف پلمب می شوند

مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت: عرضه قلیان به دلیل خطر شیوع ویروس کرونا در تمامی قهوه‌خانه‌ها، کافه‌ها، سفره‌خانه‌ها و… ممنوع می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه،‍ دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان با اشاره به لزوم رعایت نکات بهداشتی در خصوص ویروس کرونا، بیان داشت: درپی احتمال شیوع ویروس کرونا، عرضه قلیان در اماکن عمومی ممنوع شده است.

وی در ادامه با تشریح جزئیات ممنوعیت عرضه قلیان در شهرستان بهارستان، تبیین کرد: این ممنوعیت شامل تمامی قلیان‌سراها، کافی شاپ‌ها، سفره خانه ها و… می باشد که هماهنگی های لازم نیز در رابطه با این موضوع انجام شده است.

دمیریان همچنین باتاکید بر اینکه نظارت مستمر بر اماکن مذکور در جهت جلوگیری از هرگونه تخلف صورت می گیرد، اظهار داشت: در همین راستا کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان در بازرسی از این اماکن علاوه‌بر دادن اخطاریه و جمع آوری اداوات قلیان، دو واحد چایخانه متخلف را امروز پلمپ کردند.

وی درپایان باتوجه به لزوم جلوگیری از فعالیت اینگونه اماکن که خطر شیوع ویروس کرونا در آن‌ها وجود دارد، خاطرنشان کرد: درصورت عدم توجه چایخانه‌داران و قهوه خانه‌داران و رستوران‌های سنتی جواز کسب آنان ابطال خواهد شد.

درپایان لازم به ذکر است که شهروندان نیز می بایست در این خصوص به هشدارهای بهداشتی توجه نمایند و از حضور و استعمال قلیان در قهوه‌خانه‌ها، سفره‌خانه‌ها و… خودداری نمایند تا هم سلامت خود و خانواده‌شان و هم سلامت جامعه را حفظ نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.