عربده کشی یک عضو شورا در اتاق شهردار شهرگلستان/ خداقوت دلاور!

اعضای شورای اسلامی شهرگلستان رسماً درحال تخریب این شورا در بین مردم و مسئولین می باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، درحالی که شورای اسلامی شهرگلستان روی لبه تیغ انحلال حرکت می کند، یکی از اعضای پرحاشیه این شورا با حضور در دفتر رحیم پرچگانی شهردار گلستان با عربده‌کشی تیر خلاص را به ساحت پارلمان شهری زد.

بر اساس اظهارات شاهدان عینی، این عضو شورای اسلامی شهر که پیشتر نیز زمینه ساز بروز مشکلات بسیاری برای شورای اسلامی شهرگلستان بوده، با صدای بلند و الفاظ رکیک مطالبات فراقانونی خود را از شهردار خواسته و با مخالفت‌ها و بی‌تفاوتی‌های شهردار مدام به دامنه فحاشی‌های خود افزوده است.

گفتنی است که هنوز فرمانداری و سایر دستگاه‌های مربوطه واکنشی در این خصوص نشان نداده‌اند اما در کوچه و خیابان هم همه در رابطه با این رفتار زشت و ناپسند سخن می گویند که در واقع قسمت جدید حواشی شورای گلستان به شمار می رود.

وضعیت اعضای شورای اسلامی شهرگلستان به شکلی شده است که خود را صاحبان شهر می دانند و هیچ نوع کار خلاف قانونی را بر خود عیب یا ممنوع نمی دانند و در این بین گویا مسئولین شهرستانی هیچ تلاشی برای بهبود این وضعیت نمی کنند.

درپایان لازم به ذکر است که مطمئناً در طول عمر این دوره از شورای اسلامی شهرگلستان، مردم و شهر بیشترین ضرر را از زیاده‌خواهی‌، قانون‌شکنی، دروغگویی و تخلفات مالی برخی از افراد دیدند و به نوعی درس عبرتی شد تا دیگر هر کسی را به عنوان نماینده خود به پست و مقام نرسانند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.