رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان:

عدم رعایت نکات ایمنی باعث انفجار یک مغازه در بهارستان شد

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان گفت: عدم رعایت نکات ایمنی هنگام کار باعث انفجار یک باب مغازه در شهرستان بهارستان گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد سلگی رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرگلستان با اشاره به تعدد حوادث حاصل از عدم رعایت نکات ایمنی، عنوان داشت: کم توجهی به نکات ایمنی صبح امروز باعث انفجار یک باب مغازه در شهرگلستان شد.

وی در ادامه با بیان شدت انفجار و خسارات جانی و مالی وارد شده، تصریح کرد: چهار نفر در پی وقوع این انفجار در تعمیرگاه موتورسیکلت در شهرک قلعه‌میر شهرستان بهارستان دچار مصدومیت شدند که توسط نیروهای امداد به سرعت به بیمارستان منتقل شدند.

سلگی در رابطه با جزئیات وقوع این انفجار بخش گلستان، اظهار داشت: تعمیرکار این مغازه بدون توجه به هشدارهای ایمنی در کنار انبار بنزین خود در زیرزمین مشغول جوشکاری بوده که بخار بنزین باعث رخ دادن یک انفجار مهیب می شود.

وی همچنین به شدت بالا انفجار و خسارات وارده اشاره کرد و گفت: متأسفانه علاوه‌بر خسارت جدی که به این مغازه وارد شده، این حادثه چهار مصدوم داشته که درحال حاضر در بیمارستان سوانح سوختگی بستری می باشند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان درپایان باتوجه به لزوم رعایت نکات ایمنی در محل کار و زندگی، خاطرنشان کرد: باید توجه داشت که بخار بنزین قابل انفجار بوده بنابراین باید محل نگه‌داری بنزین خنک باشد، نگهداری مایعات قابل اشتعال در کارگاه‌ها امری پر خطر می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.