عدم رعایت نکات ایمنی بازهم در بهارستان حادثه آفرین شد/ انفجار خونین کپسول گاز در بهارستان

عدم رعایت نکات ایمنی باعث انفجار کپسول گاز در این منزل مسکونی در شهرستان بهارستان شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سلگی رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان با اشاره به بروز حادثه آتش‌سوزی در این شهر، عنوان داشت: شب گذشته انفجار کپسول گاز در یک منزل مسکونی واقع در گلستان منجر به سوختگی شدید یکی از ساکنین این خانه شد.

وی در ادامه با تشریح جزئیات بروز این حادثه ناگوار در شهرستان بهارستان، تصریح کرد: درحالی کپسول به یکباره دچار انفجار شده و شیشه‌ها و بخشی از دیوار خانه را تخریب کرده که بررسی‌ها نشان می دهد برای استفاده از این کپسول ساده‌ترین نکات ایمنی هم رعایت نشده بود.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان درپایان باتوجه با حضور به موقع نیروهای آتش‌نشانی و اورژانس در محل حادثه، خاطرنشان کرد: حال مصدوم به دلیل شدت سوختگی وخیم گزارش شده است و هم اکنون تیم پزشکان سخت برای زنده ماندن وی تلاش می کنند.

گفتنی است که این حادثه نیز همانند بسیاری از حوادثی که در سال جاری در شهرستان بهارستان اتفاق افتاده است از عدم رعایت نکات ایمنی نشأت می گیرد و در واقع بی‌توجهی شهروندان به نکات ایمنی باعث بروز حوادث و آسیب زدن آن‌ها به جان و مال خودشان می شود.

درپایان لازم به ذکر است که تا زمانی که شهروندان نسبت به رعایت نکات ایمنی و همچنین استفاده درست از لوازم مختلفی که زمینه بروز حادثه را دارند به خصوص لوازم گاز سوز، توجه نکنند تلاش‌های آتش‌نشانان در جهت فرهنگ‌سازی در این خصوص نیز بی‌تاثیر خواهد بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.