عدم توزیع عادلانه امکانات صدای شهروندان بهارستانی را در آورد/ تمرکز اماکن فرهنگی و ورزشی در برخی مناطق بهارستان

اماکن و امکانات فرهنگی، ورزشی و تفریحی به شکل نامتعارفی در شهرستان بهارستان توزیع شده‌اند که همین امر سبب نارضایتی شهروندان شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، وجود امکانات لازم در شهرها نظیر دسترسی به اماکن ورزشی، تفریحی، فضای سبز، کتابخانه و… جزو الزامات زندگی شهری می باشد و جزو وظایف اصلی شهرداری‌ها به شمار می رود.

بنابر این گزارش با وجود تمام این‌ها و احتیاج شهروندان در زندگی امروزی به وجود چنین امکاناتی در محل زندگی خود، در بسیاری از محله‌های شهرستان بهارستان اغلب امکانات مذکور وجود ندارد و همین امر سبب نارصایتی شهروندان بهارستانی شده است.

گفتنی است که خیابان ۲۴ متری بوستان فلکه دوم شهرگلستان یکی از این محله‌ها می باشد که شهروندان ساکن این محله آن را فاقد هر گونه امکانات رفاهی برشمرده‌اند و با وجود به اینکه فضای خالی زیادی در این منطقه قرار دارد، ساکنان آن از داشتن یک باشگاه ورزشی کوچک هم محروم می باشند و می بایست فرزندان خود را به فلکه اول گلستان برای ورزش کردن ببرند.

همچنین کلاس‌ها و آموزشگاه‌های آموزشی نیز در این محله همانند بسیاری از محله‌های شهرستان وجود ندارد و این درحالی است بردن کودکان به محله‌های دیگر برای بسیاری از خانواده‌ها امکان پذیر نمی باشد که همین موضوع به عامل نارضایتی شهروندان تبدیل شده است.

در شهرهای شهرستان بهارستان به ویژه شهرگلستان عمده امکانات در بخش خاصی متمرکز شده‌اند و همین امر سبب شده است تا دیگر محله‌ها از دسترسی به امکاناتی همچون باشگاه‌های ورزشی، آموزشگاه‌های زبان، هنر و موسیقی یا حتی مساجد و حسینیه‌ها محروم باشند.

درپایان لا م به ذکر است که با وجود اینکه بارها مسئولین شهرستانی نظیر ائمه جمعه دو بخش بوستان و گلستان به چنین موضوعی اشاره کرده‌ و خواستار رسیدگی مسئولین مربوطه شده‌اند، همچنان این محله‌ها از نبود امکانات کافی رنج می برند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.