سخنگوی شورای اسلامی نسیم شهر:

عدم احترام به قانون منجر به مرگ جوشکار نسیم شهری شد/ جلوی ساخت و سازهای غیرمجاز باید گرفته شود

سخنگوی شورای اسلامی نسیم شهر گفت: عدم احترام متخلفین در حوزه ساخت و ساز به قانون باعث مرگ جوشکار نسیم شهری گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، روز گذشته یک جوشکار نسیم شهری در اثر سقوط از یک ساختمان درحال ساخت و به دلیل رعایت نشدن نکات ایمنی توسط سازندگان این ساختمان، جان خود را از دست داد.

در همین راستا ابراهیم ابراهیمی سخنگوی شورای اسلامی نسیم شهر با عرض تسلیت به خانواده جوشکار بهارستانی، اظهار داشت: اگر به قانون احترام می گذاشتیم و از همان روز اول مانع احداث این ساختمان غیرمجاز می شدیم شاید الان این جوشکار زنده و هم اکنون در کنار خانواده خود حضور داشت.

وی در ادامه با اشاره به کشته شدن جوشکار نسیم‌شهری در یک ساختمان ۸ طبقه غیرمجاز، تصریح کرد: هیچ ساخت و ساز غیرمجازی در شهر علم نمی شود مگر اینکه افراد متخلف از قبل چراغ سبز مدیران شهری را دریافت کرده باشند.

ابراهیمی باتاکید بر اینکه می بایست به طور جدی جلوی ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهر گرفته شود، اذعان داشت: افرادی که به خاطر منافع مالی خود حامی ساخت و سازهای غیرمجاز در نسیم شهر می باشند به مردم بگویند خون این انسان بی‌گناه بر گردن چه کسی است؟

وی همچنین در رابطه با لزوم پیگیری مرگ جوشکار بهارستانی و برخورد با افراد متخلف، خاطرنشان کرد: به عنوان نماینده مردم نسیم شهر از دستگاه قضایی تقاضا دارم به این پرونده ورود کند تا متخلفان به سزای اعمال خود برسند.

درپایان لازم به ذکر است که اگر جلوی این ساخت و سازهای غیرمجاز به شکل جدی گرفته نشود بدون تردید بازهم شاهد چنین حوادث ناراحت‌کننده‌ای در سطح شهرستان بهارستان خواهیم بود و مطمئناً مسئولین شهرهای بهارستان در مرگ و آسیب دیدن کارگران ساختمانی بدون تقصیر نمی باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.