عامل نفوذی دفتر نخست‌وزیری در سریال امنیتی تلویزیون/ کشمیری در «سرجوخه» کیست؟

نوع طراحی قصه امنیتی تلویزیون به گونه‌ای صورت گرفته که مخاطب را به نحوه فعالیت مسعود کشمیری هدایت می‌کند. مسعود کشمیری یکی از اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران به عنوان یک عامل نفوذی باعث انفجار در دفتر نخست‌وزیری شد.

به گزارش بهارستانه، قربان نجفی که پیش از این با سریال امنیتی خانه امن کاری از احمد معظمی در نقش یک داعشی در تلویزیون دیده شده بود، با ساخته جدید این کارگردان یعنی سریال سرجوخه به تلویزیون آمده است. او در این مجموعه با ایفای نقش شخصیت رامین کشمیری که فعالیت‌ جاسوسی می‌کند،؛ تجربه متفاوتی داشته است.

سریال «سرجوخه» به کارگردانی احمد معظمی از محصولات مرکز سیما فیلم  که این شب‌ها از شبکه سه سیما پخش می‌شود به موضوعات روز جامعه از جمله چگونگی فعالیت و هدایت سایت‌های شرط بندی در داخل کشور و چگونگی جذب دنبال کننده‌ها در فضای مجازی می‌پردازد و همچنین فعالیت اسرائیل در منطقه را روایت می‌کند.

روایت این داستان به نحوی صورت می‌گیرد که سه قصه در دل هم پیش می‌رود و مخاطب از دنبال کردن قصه‌ها به دلیل تنوع در مضمون خسته نمی‌شود. یکی از قصه‌ها که از اهمیت خاصی برخوردار است قصه فعالیت «سرجوخه» برای ایجاد خرابکاری در کشور از جمله از بین بردن تأسیسات آب و فاضلاب است که با همکاری مهندس «کشمیری» صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.