عامل رعب و وحشت شهروندان نسیم شهری توسط پلیس دستگیر شد/ عملکرد نیروی انتظامی بهارستان در برخورد با اوباش مورد قبول مردم است

نیروی انتظامی شهرستان بهارستان به سرعت عامل ایجاد رعب و وحشت در نسیم شهر را شناسایی و دستگیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، با وجود اینکه جامعه امروز نسبت به گذشته بسیار پیشرفت کرده است و مردم متمدن‌تر و منطقی‌تر شده‌اند اما بازهم در برخی مناطق نظیر شهرستان بهارستان افرادی به دلایل مختلف باعث برهم خوردن نظم عمومی، ایجاد ترس برای شهروندان و بروز مشکلات این چنینی می شوند.

بدون شک وجود مشکلات روحی و روانی، مشکلات خانوادگی، مصرف مواد مخدر یا داشتن دوران کودکی نامناسب از ریشه‌های اصلی بروز چنین رفتارهایی می باشد و این موضوع در جایگاه خود نیازمند بررسی و مطالعه است اما مهم‌تر از آن جلوگیری از جولان این قبیل افراد در سطح شهرستان‌هایی نظیر بهارستان می باشد.

گفتنی است که در همین راستا عامل اصلی ایجاد رعب و وحشت در کوچه‌های خیابان ۲۰ متری احداثی نسیم شهر در دام پلیس شهرستان بهارستان گرفتار شد و شرایط این منطقه به حالت عادی برگشت و آرامش کامل در این خیابان برقرار می باشد.

رضایی فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران در رابطه با موضوع مذکور، اظهار داشت: مأموران نیروی انتظامی بهارستات، این فرد را تنها پس از چند ساعت شناسایی و با هوشیاری دستگیر کرده و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی مربوطه دادند.

درپایان ناگفته نماند که عملکرد نیروی انتظامی شهرستان بهارستان در تامین امنیت و رفاه شهروندان و شهرهای بهارستان تا به امروز بسیار خوب و قابل قبول بوده است اما هنوز هم برخی افراد نظیر فرد دستگیر شده طی اقداماتی غیرعقلانی باعث بروز رعب و وحشت می شوند که خوشبختانه با حضور به موقع پلیس این افراد نیز فرصت جولان زیادی پیدا نمی کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.