عضو شورای اسلامی نسیم شهر:

ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جوانان در مسیر پیشرفت شهر مورد استفاده قرار می گیرد/ از ورزشکاران افتخار آفرین نسیم شهری تجلیل خواهد شد

عضو شورای اسلامی نسیم شهر گفت: توجه و بهره‌گیری از استعدادها و توانمندی‌های جوانان در سال جاری در دستور کار شورای اسلامی شهر قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهرام پیروی عضو شورای اسلامی نسیم شهر با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت جوانان نسیم شهری، عنوان داشت: این مهم جزو برنامه‌های اصلی شورای اسلامی شهر در سال ۹۷ می باشد.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت و تاثیر استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جوانان، تصریح کرد: بدون تردید برای پیشرفت و توسعه شهر باید از جوانان با استعداد بهره گرفت و این موضوع یکی از دغدغه‌های اصلی مجموعه مدیریت شهری نسیم شهر است.

پیروی شهر را یک موجود زنده با نیازهای اجتماعی و فرهنگی برشمرد و گفت: متاسفانه این موضوع در دوره‌های قبلی شورای اسلامی نسیم شهر عقیم مانده بود و در این دوره سعی من و همکارانم رفع بخشی از کمبودها و کاستی‌های شهر در این زمینه‌ها می باشد.

وی همچنین در رابطه با برنامه‌های شورای اسلامی شهر برای رفع نیازهای اجتماعی و فرهنگی شهر، تشریح کرد: در کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر برای مسائل و موضوعات مهم نظیر حمایت از ورزشکاران و نخبگان، بهبود سیمای شهری، ترافیک و توسعه امکانات فرهنگی و ورزشی مطالعه و برنامه‌هایی تدوین شد که بخشی از این برنامه‌ها در شورای اسلامی نسیم شهر مطرح و تصویب گردیده است.

عضو شورای اسلامی نسیم شهر با بیان اینکه تمام اعضای شورای اسلامی نسیم شهر بر حمایت و تجلیل از نخبگان، ورزشکاران و افتخار آفرینان شهر اتفاق نظر دارند، اظهار داشت: در سال جاری و در اولین قدم از چند ورزشکار و قهرمان ملی ساکن نسیم شهر از جمله امیر ولی‌پور، اوجاقلو و خانم زهرا مطهر که در عرصه بین‌المللی افتخار آفرین بودند و همچنین پیمان مرادی و رسول دهقان‌نژاد مربیان تیم ملی کشتی تجلیل خواهد شد.

وی درپایان باتوجه به اینکه ارتباط بیشتر و بهتر با جوانان و استفاده از نظرات و پیشنهادهای آنان مورد توجه شورای اسلامی شهر قرار دارد، افزود: برنامه‌ریزی شده تا در زمان‌ها و مکان‌های مختلف در سطح شهر جلسات و نشست‌های هم اندیشی جوانان با شورای اسلامی شهر شهر برگزار شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.