بخشدار بخش گلستان:

ظرفیت‌های روستایی بهارستان در نمایشگاه بین‌المللی صنایع روستایی به نمایش درآمد

بخشدار بخش گلستان گفت: پتانسیل و ظرفیت‌های تولیدی و روستایی بهارستان در نمایشگاه بین‌المللی صنایع دستی روستایی به نمایش درآمده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ملیحه باقری بخشدار بخش گلستان با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنایع دستی روستایی، اذعان داشت: نمایشکاه مذکور با حضور بیش از صدها غرفه روستایی از جمله غرفه‌ای از ظرفیت‌های روستایی شهرستان بهارستان گشایش یافت.
وی در ادامه باتاکید بر اهمیت برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی، تصریح کرد: پتانسیل و ظرفیت‌های تولیدی و روستایی شهرستان بهارستان در این نمایشگاه بین‌المللی صنایع روستایی به نمایش عموم در می آید.

باقری در رابطه با شرایط مناسب محیط نمایشگاه و غرفه‌های ایجاد شده، اظهار داشت: شخصاً از نحوه آماده‌سازی غرفه صنایع دستی روستایی شهرستان بهارستان در نمایشگاه بین‌المللی تهران بازدید کردم و در این بازدید شرایط این نمایشگاه نماسب ارزیابی گردید.

وی همچنین با بیان اینکه ظرفیت و پتانسیل‌های روستایی در حوزه صنایع دستی در این نمایشگاه در معرض بازدیدکنندگان قرار گرفته است، تبیین کرد: بدون تردید این امر در رونق اقتصادی این واحدهای تولیدی تاثیر به سزایی خواهد داشت.

بخشدار بخش گلسنان به افتتاح این نمایشگاه در روز پنج شنبه ۲۴ مرداد ماه اشاره کرد و بیان داشت: در روز افتتاحیه استقبال بسیار خوبی از نمایشگاه صورت گرفت و در ادامه از عموم مردم به مدت یک هفته در نمایشگاه بین‌المللی صنایع دستی روستایی پذیرایی خواهد شد.

وی درپایان باتوجه به حضور گسترده شهرستان بهارستان در نمایشگاه بین‌المللی صنایع دستی روستایی، خاطرنشان کرد: واحدهای تولید کفش، لول‌های آب و فاضلاب و نخ، بخشی از تولیدات روستایی شهرستان بهارستان به جهت معرفی در نمایشگاه بین‌المللی صنایع روستایی می باشد که شناخت آن‌ها در رشد واحدهای تولیدی شهرستان نقش به سزایی ایفا می کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.