طوفان «دوریان» دیزنی‌لند را به تعطیلی کشاند

تم‌پارک عظیم دیزنی در طی سال‌های قبل نیز در طوفان‌های سهمگین «ایرما» در 2017 و «مَتیو» در 2016 تعطیل شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از هالیوود ریپورتر، دنیای والت‌ دیزنی به خاطر پیش بینی طوفان عظیم «دوریان» برای پیشگیری از وقوع حوادث به روی مردم بسته می‌شود.

در این مجموعه بسیار عظیم «پارک جادویی پادشاهی» «پارک چشمه‌های دیزنی» «پارک آبی تالاب‌های دیزنی تایفون» «سرزمین تابستانی زمستانی گلف مینیاتوری» و «باغ‌های فانتزی گلف مینیاتوری» راس ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی ساحل شرقی آمریکا تعطیل می‌شوند.

علاوه بر این، تمام استودیوهای هالیوودی دیزنی و «پارک قلمرو حیوانات» در ساعت ۲ بعد از ظهر تعطیل می‌شوند. «پارک آبی بلیتزارد بیچ مجموعه ورزشی بزرگ دیزنی» و «مرکز جهانی ای‌اس‌پی‌ان» نیز همگی امروز تعطیل می‌شوند.

تمام مجموعه‌های تفریحی گردشگری دیزنی در منطقه فلوریدا بخاطر همین طوفان «دوریان» از روز یکشنبه تعطیل شده‌اند.

همچنین تمام سالن‌های سینما در ساحل شرقی فلوریدا از جمله مجموعه سینماهای «رگال» «سینمارک» و «اِی‌ام‌سی» به خاطر عبور طوفان «دوریان» تعطیل شده‌اند.

بنابر اعلام مرکز ملی طوفان، «دوریان» در دسته طوفان‌های نوع ۴ قرار دارد و می‌تواند شدیدترین خسارت‌ها را به همراه داشته باشد.

دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا روز جمعه به خاطر نزدیکی زمان عبور این طوفان حالت فوق‌العاده و فوریتی اعلام کرد.

با این وجود که مجموعه‌های والت دیزنی دور از ساحل و منطقه عبور طوفان واقع شده‌اند، مقامات این کمپانی برای اجتناب از کمترین احتمال حوادث، تصمیم به تعطیلی مراکز متعدد خود گرفتند.

تم‌پارک عظیم دیزنی در طی سال‌های قبل نیز در طوفان‌های سهمگین «ایرما» در ۲۰۱۷ و «مَتیو» در ۲۰۱۶ تعطیل شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.