مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان:

طرح نظام ارجاع با همکاری بیمارستان امام حسین (ع) درحال اجرا می باشد

مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت: تراکم بالای جمعیتی در بهارستان سبب ایجاد آسیب‌های اجتماعی و احتمال شیوع بیماری‌ به صورت واگیر گردیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عشرتی معاون بهداشت دانشگاه، میرزایی معاون فنی معاونت صبح امروز با حضور در شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان با دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان، معاونین و پرسنل این اداره دیدار و از نزدیک در جریان نحوه اجرای امور قرار گرفتند.

دمیریان در حاشیه این دیدار با اشاره شرایط حاکم بر بهارستان، عنوان داشت: جمعیت، مشکلات و معضلات کلی شهرستان نظیر تراکم بالای جمعیتی که باعث به وجود آمدن آسیب‌های اجتماعی و همچنین احتمال شیوع بیماری‌های منتقله به صورت واگیر گردیده است از جمله شرایطی می باشد که لزوم مساعدت دانشگاه علوم پزشکی کشور را در بهبود شرایط بهداشتی و درمانی بهارستان تشدید می نماید.

وی در ادامه پیرامون وضعیت کلی حوزه سلامت در سطح شهرستان بهارستان، تعداد مراکز و پایگاه‌های بهداشت و درمان، نیروی انسانی شاغل و پروژه‌های عمرانی در دست احداث و اعتبارات پروژه‌های مذکور توضیحات و نکات مفیدی را بیان کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان همچنین در رابطه با اجرای طرح نظام ارجاع در بهارستان، خاطرنشان کرد: طرح مذکور با همکاری بیمارستان امام حسین (ع) با موفقیت در سطح شهرستان درحال اجرا می باشد.

گفتنی است که عشرتی نیز با طرح سئوال‌هایی در خصوص رفع مشکلات موجود راهکارهایی را به مسئولین شبکه بهداشت و درمان بهارستان ارائه داد.

لازم به ذکر است که درپایان معاون بهداشت دانشگاه و معاون فنی معاونت به جهت آشنایی با پرسنل شبکه بهداشت و درمان بهارستان و وضعیت این شبکه از تمامی واحدهای ستادی و بخش‌های مختلف شبکه بازدید به عمل آوردند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.