فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان:

طرح نظارت و کنترل واحدهای صنفی ادامه‌دار خواهد بود

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: طرح نظارت و کنترل واحدهای صنفی به منظور جلوگیری از فعالیت‌های غیرقانونی و کارشکنی ادامه‌دار خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، واحد نورمحمدی فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با اشاره به طرح نظارت بر واحدهای صنفی سطح شهرستان، اظهار داشت: در طی بررسی‌های انجام شده واحدهای صنفی متخلف در سطح بهارستان پلمپ و از فعالیت آن‌ها جلوگیری شد.

وی در ادامه با اشاره به لزوم انجام این طرح در سطح شهرستان بهارستان، تصریح کرد: در طول انجام این طرح ۲۵ واحد صنفی متخلف به دلیل نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت مقررات توسط مأموران تیم بازرسی پلمپ شدند.

نورمحمدی همچنین در رابطه با اهداف انجام این طرح نظارتی، اذعان داشت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و ساماندهی صنوف فاقد پروانه کسب، طرح نظارت و کنترل بر اصناف توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی و پلیس طی یک هفته در شهرستان بهارستان اجرا شد.

وی در تشریح جزئیات طرح نظارت و بررسی واحدهای صنف بهارستان، تببین کرد: در همین راستا تعداد ۱۰۰ واحد صنفی مورد بازدید قرار گرفتند که در جریان این طرح ۲۵ واحد صنفی متخلف پلپم و فعالیت آن‌ها متوقف شد تا مشکلات موجود در این واحدها مطابق قانون رفع گردد،چرا که ادامه فعالیت این واحدهای صنفی می تواند به محیط زیست آسیب برساند و سبب مشکلات دیگری نیز شود.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان درپایان با اعلام تداوم و تشدید این گونه طرح‌ها و اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس، افزود: از عموم شهروندان می خواهم تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به این پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت به موضوع رسیدگی شود و به کمک یکدیگر از کارشکنی و زیرپا گذاشتن قانون در شهرستان جلوگیری کنیم چرا که این موضوع رشد و شکوفایی بهارستان را درپی خواهد داشت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.