معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری بهارستان:

طرح مبارزه با قاچاق و احتکار کالا در بهارستان اجرایی شده است

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری بهارستان گفت: طرح مبارزه با قاچاق و احتکار کالا در سطح شهرستان بهارستان با اجرای گشت‌های مستمر درحال اجرا می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدحبیب موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان در رابطه با برگزاری ششمین نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان، اظهار داشت: تصمیمات خوب و موثری در طول این نشست اتخاذ گردید که با همکاری ادارات بهارستان اجرایی خواهد شد.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت و لزوم مبارزه با پدیده قاچاق، تصریح کرد: درحال حاضر کشورمان در وضعیت خاصی قرار دارد و در واقع می توان گفت که ما امروز در یک جنگ اقتصادی تمام عیار با دشمن قرار گرفته‌ایم و باید با همکاری یکدیگر از مشکلات موجود سربلند بیرون بیاییم.

موسوی در خصوص اقدامات قابل اجرا و موثر برای مبارزه با قاچاق کالا در شرایط فعلی، گفت: در چنین شرایطی، بدون شک تلاش برای ایجاد آرامش در جامعه و تامین نیازهای مردم به مثابه جهاد می باشد و مطمئناً در این عرصه تولیدکنندگان داخلی بیشترین نقش را دارند و از این فضا می توانند بیشترین بهره را در راستای معرفی کالاهای ایرانی و همچنین تشویق مردم به مصرف کالاهای داخلی ببرند.

وی همچنین به اینکه قاچاق کالا و احتکار دو لبه تیز تیغ نابودی اقتصاد ملی به شمار می روند اشاره کرد و عنوان داشت: افرادی که در این شرایط خطیر و حساس اقدام به احتکار کالا می کنند، همانند افرادی که در قاچاق کالا فعالیت می کنند، به کشور و مردم ضربه می زنند و به نوعی خیانت می کنند.

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اجرای طرح مبارزه با قاچاق و احتکار کالا در سطح شهرستان بهارستان، خاطرنشان کرد: گشت‌های مبارزه با قاچاق کالا و احتکار در بهارستان با حضور دستگاه‌های مربوطه آغاز گردیده است که به صورت مستمر اجرا می شود و تا به این لحظه کشفیات خوبی در این خصوص داشته‌ایم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.