رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان:

طرح مبارزه با احتکار در بهارستان درحال اجرا می باشد

رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان گفت: طرح مبارزه با احتکار با اجرای گشت‌های مشترک در سطح شهرستان بهارستان اجرایی شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جعفر درویشی رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر تلاش اتاق اصناف در راستای برخورد با محتکران و قاچاقچیان در سطح شهرستان، بیان داشت: به تازگی با تلاش مأموران اتاق اصناف یک انبار انواع لوازم یدکی خودروهای سنگین در شهرک قلعه‌میر شناسایی و کشف شده است.

وی در ادامه با اشاره به جزئیات کشف انبار لوازم یدکی خودروهای سنگین در بهارستان، تشریح کرد: این انبار در طول اجرای طرح مبارزه با احتکار و گشت‌های مشترک‌ بازرسان اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان توسط مأموران اجرای این طرح، کشف گردید.

درویشی در رابطه با اهداف اتاق اصناف شهرستان بهارستان از اجرای طرح مبارزه با احتکار، ادعان داشت: طرح مذکور با هدف مبارزه با قاچاق و دپوی کالا درحال اجرا در سطح شهرستان می باشد که شامل تیمی از کارشناسان و مأموران نظارت اتاق اصناف، اداره صنعت، معدن و تجارت و دیگر ادارات همراه است.

وی همچنین با بیا اینکه لوازم احتکار شده در این انبار فاکتورهای ورودی و خروجی ندارند، تصریح کرد: این لوازم یدکی بدون هیچگونه فاکتوری نگهداری می شده است که با دستور صادقی دادستان شهرستان بهارستان انبار مربوطه پلمپ و پرونده برای سیر مراحل قضایی و برخورد مطابق قانون به شعبه مربوطه ارجاع داده شد.

رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به حجم بالای لوازم یدکی احتکار شده در انبار شهرک قلعه‌میر، خاطرنشان کرد: ارزش کالاهای احتکار شده در این انبار بالغ بر  ۱۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است که رقم قابل توجهی به حساب می آید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.