شهردار نسیم شهر:

طرح عملیات طعمه‌گذاری و مبارزه با جوندگان مضر شهری درحال اجرا می باشد

شهردار نسیم شهر گفت: در راستای مبارزه با جوندگان مضر شهری نظیر موش، طرح عملیات طعمه‌گذاری در نسیم شهر درحال اجرا می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر باتاکید بر نارضایتی شهروندان از حضور جوندگان در سطح شهر، بیان داشت: در همین راستا طرح عملیات طعمه‌گذاری و مبارزه با جوندگان مضر شهری نظیر موش در نسیم شهر آغاز شده است.
وی در ادامه با اشاره به جزئیات اجرای طرح مذکور در سطح نسیم شهر، تصریح کرد: محل‌های طعمه‌گذاری و اجرای طرح مبارزه با موش‌ها با نصب بنرها به شهروندان نسیم شهری اطلاع رسانی می شود.
شوندی به نقش شهروندان نسیم شهری در اجرای طرح عملیات طعمه‌گذاری و مبارزه با جوندگان مضر شهری اشاره کرد و گفت: بدون تردید اجرای این طرح نیازمند مشارکت و همکاری شهروندان در راستای حفظ و رعایت بهداشت محیط می باشد.
وی همچنین در رابطه با اقدامات انجام شده و انتظارات موجود از شهروندان در راستای اجرای طرح مذکور، تشریح کرد: با عنایت به اقدامات انجام شده و طعمه‌گذاری در تمام مکان‌هایی که احتمال وجود لانه موش و محل زندگی آن‌ها وجود دارد از جمله اماکن مخروبه و متروکه، معابر، کانال‌ها، انهار و فضاهای سبز و… از شهروندان درخواست می شود تا در دفع زباله‌های خانگی خود دقت نمایند و از ریختن زباله و مواد دور ریز به داخل مسیل‌ها و انهار خودداری کنند تا موش‌ها امکان دسترسی به مواد غذایی را نداشته باشند.
شهردار نسیم شهر درپایان باتوجه به اینکه رهایی از معضل جانوران مضر شهری در گرو همکاری شهروندان می باشد، افزود: شهروندان می توانند با رعایت کامل بهداشت محیط، هم محیط زیست شهری را که متعلق به خود آن‌ها می باشد پاکیزه و عاری از آلودگی نگه دارند و هم مانع از ازدیاد این جانوران ناقل بیماری در سطح شهر شوند.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.