شهردار شهرصالحیه:

طرح زنده‌گیری و ساماندهی سگ‌های ولگرد در شهرصالحیه اجرا می شود

شهردار شهرصالحیه گفت: در راستای رفع این معضل اجتماعی و قدیمی شهرستان بهارستان طرح زنده‌گیری و ساماندهی سگ‌های ولگرد در شهرصالحیه درحال اجرا است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، معضل سگ‌های ولگرد یکی از مشکلات و دغدغه‌های شهروندان شهرستان بهارستان می باشد که به تازگی مجموعه مدیریت شهری نسیم شهر در محدوده شهری خود اقدام به جمع آوری و نگهداری این حیوانات در کمپ نگهداری سگ‌های ولگرد کرده است که این اقدام رضایت شهروندان را به همراه داشته است.
به دنبال این اقدام شهرداری نسیم شهر، مجموعه مدیریت شهری صالحیه نیز شروع به اجرای اقدامی مشابه در سطح شهر کرده است، که اجرای این اقدامات می تواند این نوید را به شهروندان شهرهای شهرستان بهارستان بدهد که پس از سال‌ها از شر چنین معضلی در کوچه و خیابان‌های شهرستان راحت خواهند شد.
علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه در رابطه با اقدام مذکور در شهرصالحیه، بیان داشت: دور دوم زنده‌گیری سگ‌های بلاصاحب و ولگرد با هدف حذف تمامی آن‌ها با هماهنگی و پیگیری‌های فرماندار  شهرستان بهارستان درحال اجرا می باشد.
وی در ادامه باتاکید بر اهمیت اجرای طرح زنده‌گیری و ساماندهی سگ‌های ولگرد، تصریح کرد: این اقدام اهتمام جدی عموم دستگاه‌های شهرستان بهارستان را طلب می کند و نیازمند همکاری همه جانبه مسئولین مربوطه می باشد.
قربانی همچنین به معضل حضور سگ‌های ولگرد و ریشه آن اشاره کرد و گفت: بخش عمده‌ای از سگ‌های موجود در شهرصالحیه از نواحی همجوار وارد این شهر می شوند که با ورود سازمان یافته نهادهای مسئول می توان از این چالش به شکل مطلوبی عبور کرد.

وی درپایان باتوجه به اجرای طرح زنده‌گیری و ساماندهی سگ‌های ولگرد در جهت جلب رضایت شهروندان، افزود: اردوگاه نگهداری از سگ‌های بلاصاحب و ولگرد در فاز دوم از ساماندهی این عارضه اجتماعی قدیمی شهرستان بهارستان در شهرصالحیه راه اندازی شده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.