طرح رژیم بحرین وارد فاز دوم عملیاتی شد

رژیم بحرین که از چندی پیش اجرای طرحی برای وقوع یک سری انفجارهای مشکوک و نسبت دادن آن به مخالفان بحرینی را در دستور کار خود قرار داده است، وارد فاز دوم عملیاتی کردن این طرح به منظور سرکوب شدیدتر مخالفان با ایجاد فضای امنیتی شده است. به گزارش بهارستانه به نقل ازروزنامه الوسط بحرین، […]

رژیم بحرین که از چندی پیش اجرای طرحی برای وقوع یک سری انفجارهای مشکوک و نسبت دادن آن به مخالفان بحرینی را در دستور کار خود قرار داده است، وارد فاز دوم عملیاتی کردن این طرح به منظور سرکوب شدیدتر مخالفان با ایجاد فضای امنیتی شده است.

به گزارش بهارستانه به نقل ازروزنامه الوسط بحرین، مدیر کل اداره پلیس استان شمالی بحرین اعلام کرد که یک گروه تروریستی ساختمان یکی از شرکت‌ها در منطقه البدیع را با منفجر کردن دو سیلندر گاز آتش زد که تحقیقات برای شناسایی عاملان و مجازات آنها در جریان است.

مدیرکل اداره پلیس استان جنوبی بحرین نیز اعلام کرد: یک عملیات تروریستی از طریق منفجر کردن یک سیلندر گاز در پارکینگ یکی از مساجد در منطقه الرفاع روی داد که تلفاتی در بر نداشت و این عملیات در جریان اقامه نماز در مسجد صورت گرفت و تحقیقات برای شناسایی عاملان آن آغاز شده است.

پیش از این نیز منابع دولتی بحرین از یک سری انفجارها و حملات به نیروهای پلیس خبر دادند که به گفته ناظران و مخالفان بحرینی هدف از آنها ایجاد فضای امنیتی در کشور و به دنبال آن سرکوب بیشتر تظاهرات و اعتراضات مسالمت آمیز مردمی است خصوصا که قرار است مردم بحرین روز ۱۴ اوت آینده تظاهرات گسترده‌ای را به دعوت جنبش تمرد بحرین برگزار کنند.

طرح رژیم بحرین برای امنیتی کردن فضا و سرکوب شدیدتر مردم با دستور جدید حمد بن عیسی آل خلیفه شاه بحرین وارد فاز دوم عملیاتی شد زیرا وی به دستگاه‌های امنیتی دستور داد که تدابیر لازم برای اجرای قانون در قبال عاملان انفجار خودرو در پارکینگ مسجد یاد شده را اتخاذ کنند.

بحرین از ۱۱ فوریه سال ۲۰۱۱ میلادی با اعتراضات مردمی روبرو است که درمقابل نیروهای امنیتی با همراهی نیروهای سعودی به سرکوب آن پرداخته اند.

در این مدت ده‌ها نفر از معترضان شهید، صدها نفر زخمی و شماری نیز بازداشت و شکنجه شده‌اند و با پرونده سازی، احکام سنگین زندان برای آنها صادر شده است.

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.