شهردار نسیم شهر:

طرح دیوارکشی بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) به عهده شهرداری نسیم شهر است

شهردار نسیم شهر گفت: زمین ساخت بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) توسط شورای اسلامی نسیم شهر به شبکه بهداشت و درمان بهارستان اهدا گردیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر در جمع خبرنگاران با اشاره به پروژه بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی این شهر، عنوان داشت: ادامه عملیات دیوار کشی این بیمارستان درحال اجرا می باشد.

وی در ادامه با تشریح جزئیات اجرای پروژه احداث بیمارستان مذکور، تصریح کرد: زمین بیمارستان ۳۰۰ تختوابی نسیم شهر به مساحت ۲ هکتار با مصوبه شورای اسلامی شهر به شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان به جهت ساخت بیمارستان اهدا شده است و شهرداری نسیم شهر هیچگونه ادعایی در مورد ساخت این بیمارستان ندارد.

شوندی باتاکید بر ادامه پیدا کردن طرح دیوارکشی و محوطه‌سازی بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع)،  اظهار داشت: امید است با تکمیل این بیمارستان سرانه‌های بهداشتی و درمانی شهر به میزان قابل قبولی افزایش پیدا کند و بخشی از مشکلات شهروندان در این حوزه رفع شود.

وی همچنین در خصوص جزئیات طرح دیوارکشی بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع)، تبیین کرد: با توجه به موافقت شورای اسلامی شهر تنها طرح دیوارکشی و محوطه‌سازی این بیمارستان به عهده شهرداری نسیم شهر می باشد که این طرح نیز هم‌اکنون درحال اجرا می باشد.

شهردار نسیم شهر درپایان باتوجه به روند مناسب پیشرفت مراحل اداری پروژه بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی نسیم شهر، خاطرنشان کرد: نقشه و موافقت اصولی بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) مراحل پایانی و اداری خود را از طریق وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی ایران طی کرده است و به زودی به شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان ابلاغ می گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.