فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان:

طرح خیبر ۱۰ در راستای مطالبات شهروندان بهارستانی اجرا گردید

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: طرح خیبر ۱۰ به منظور افزایش امنیت اجتماعی و در راستای مطالبات شهروندان در شهرستان بهارستان اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نجات‌الله جنگیزخانی فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان باتاکید بر اهمیت ایجاد امنیت در سطح شهرستان، عنوان داشت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی خیبر ۱۰ به جهت افزایش امنیت در جامعه در بهارستان به اجرا درآمد.

وی در ادامه باتاکید براینکه ارتقای امنیت اجتماعی از اهمیت به سزایی برخوردار است، تصریح کرد: این طرح با دستور ویژه سردار خانچرلی فرمانده انتظامی غرب استان تهران و در راستای اجرای مصوبات شورای تامین شهرستان بهارستان و همچنین به جهت پاسخ به مطالبات شهروندان برای بهبود وضعیت انتظامی شهرستان اجرا گردید.

چنگیزخانی در رابطه با شرایط برگزاری طرح خیبر۱۰ در سطح شهرستان یهارستان، گفت: این طرح به درستی و طبق برنامه با استعداد نیروهای انتظامی شهرستان‌های غرب استان تهران اجرا و برگزار گردید و کالاهای سرقتی زیادی در طرح مذکور کشف شد

وی همچنین به جزئیات کالاهای سرقتی کشف شده در طرح خیبر ۱۰ اشاره کرد و اذعان داشت: در طول اجرای طرح مذکور بالغ بر ۳۵ دستگاه موتور سیکلت و ۹ دستگاه خودرو سرقتی کشف گردید و ۸ نفر سارق دستگیر گردیدند و پرونده آن‌ها جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی مربوطه ارسال شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به دیگر جزئیات طرح خیبر ۱چ در بهارستان، خاطرنشان کرد: جمع‌آوری ۴۳ نفر معتاد متجاهر، پلمب ۱۲ قهوه خانه غیرمجاز، پلمب ۴ باب تالار فرش، پلمب ۶ نمایشگاه متخلف اتومبیل، کشف ۶۰ کیلوگرم مواد مخدر و همچنیندستگیری یک نفر در این رابطه و پاکسازی ۵ نقطه از نقاط جرم خیز شهرستان از نتایج این طرح امنیتی در بهارستان می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.