سرپرست فرمانداری بهارستان:

طرح جمع آوری معتادان متجاهر در شهرستان بهارستان اجرایی می شود

هشتمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهارستان به ریاست سید محمد مختاری سرپرست فرمانداری بهارستان و با حضور اعضای این شورا برگزار شد.

به گزارش بهارستانه،  سرپرست فرمانداری بهارستان در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت: متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا پذیرش معتادین متجاهر در کمپ اخوان ممنوع است و این دستور العمل موجب حضور و تجمع معتادین در سطح شهرستان ها و شهرستان بهارستان شده است.

وی با بیان اینکه حضور معتادین متجاهر باعث نارضایتی شهروندان و وظیفه این شورا می باشد،گفت: طرح جمع آوری معتادین متجاهر در چند مرحله انجام خواهد شد.

مختاری در تشریح جزئیات این طرح اظهار داشت: نیروی انتظامی می بایست در راستای جمع آوری معتادین متجاهر اقدام نماید.

رئیس شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهارستان گفت: شهرداری و دهیاری ها می بایست از محل اعتبارات داخلی اقدام به عقد قرارداد با یکی از کمپ های ترک اعتیاد نماید تا معتادان جمع آوری شده در آنجا پذیرش و اقدامات لازم جهت بهبود این افراد انجام شود.

سرپرست فرمانداری بهارستان با بیان اینکه متاسفانه به دلیل عدم ایجاد اشتغال برای این افراد دوباره وارد این بلای خانمان سوز می شوند، تصریح کرد: جلساتی با اداره صمت، مالیات، تامین اجتماعی و برخی از دستگاه های متولی برگزار خواهد شد تا در صورت جذب افراد بهبود یافته، واحد های تولیدی امتیازاتی دریافت نمایند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.