دهیار روستای همدانک:

طرح جمع آوری سگ‌های ولگرد درحال اجرا می باشد

دهیار روستای همدانک گفت: در راستای رسیدگی به مشکلات مردم و رفع معضلات اجتماعی، طرح جمع آوری سگ‌های ولگرد آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سگ‌های ولگرد سال‌ها است که به عنوان یکی از اصلی‌ترین آسیب‌های اجتماعی و معضلات شهرستان بهارستان باعث نارضایتی و نگرانی شهروندان می شوند که تاکنون اقدام قابل قبولی در جهت رفع این معضل در سطح شهرستان صورت نگرفته است.

گفتنی است که از آنجایی که این سگ‌های ولگرد بیشتر در روستاهای بهارستان پرسه می زنند حسین لطفی‌طلب دهیار روستای همدانک از انعقاد قرارداد جدید برای جمع آوری سگ‌های ولگرد روستای همدانک خبر داد.

وی در رابطه با قرارداد جدید رفع این معضل در روستای همدانک شهرستان بهارستان، بیان داشت: با توجه به اخذ مجوزهای لازم، با یک پیمانکار جدید به جهت جمع آوری سگ‌های ولگرد سطح روستا قرارداد منعقد شد.

دهیار روستای همدانک همچنین به شرایط اجرای طرح جمع‌آوری سگ‌های ولگرد در این بخش از شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: این طرح از صبح امروز آغاز و به مدت یک هفته در روستای همدانک انجام خواهد شد.

درپایان لازم به ذکر است که پیش از آین نیز برخی طرح‌های کوتاه مدت در سطح شهرهای شهرستان بهارستان برای جمع آوری سگ‌های ولگرد اجرا شده است که متاسفانه با گذشت زمان به دست فراموشی سپرده شده است و سگ‌های ولگرد همچنان در این شهرستان جولان می دهند، البته امیدواریم که طرح مذکور در روستای همدانک دارای نتیجه مثبت باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.