معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان:

طرح تقسیم کار ملی در بهارستان اجرایی خواهد شد

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان گفت: به منظور کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی، اجرای طرح تقسیم کار ملی در شهرستان بهارستان در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدحبیب موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان بهارستان باتاکید بر اهمیت موضوع آسیب‌های اجتماعی در بهارستان، بیان داشت: طرح تقسیم کار ملی در راستای کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی در سطح شهرستان اجرا خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی شهرستان بهارستان، تبیین کرد: در طول جلسه برگزار شده، مصوبات و نحوه اجرای طرح مذکور در سطح شهرستان بررسی گردید.
موسوی باتشریح جزئیات اجرای طرح تقسیم کار ملی، اظهار داشت: برمبنای طبقه بندی موضوعات اجتماعی و تهدیدات اجتماعی در طرح تقسیم کار ملی، مسائل بنیادی و همچنین تهدیدات موجود در حوزه آسیب‌های اجتماعی شناسایی شده است .
وی همچنین با بیان اهمیت همکاری و همراهی مسئولین و ادارات شهرستانی در این طرح، تشریح کرد: بر اساس طرح مذکور، برای هرکدام از آسیب‌های اجتماعی مذکور دستگاه اجرایی به عنوان متولی معرفی و تعدادی دستگاه همکار نیز به همراه آن تعریف می شود.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان بهارستانبه تاثیر اجرای این طرح در کنترل آسیب‌های اجتماعی، اشاره کرد و عنوان داشت: این طرح در بهارستان نیز اجرا می شود و تمامی دستگاه‌های اجرایی موظف می باشند در چارچوب طرح برای کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی وظایف خود را انجام دهند.

وی درپایان باتوجه به اینکه کمیته‌های ۱۸ گانه‌ای برای اجرای طرح تقسیم کار ملی در بهارستان تشکیل شده است، افزود: این کمیته‌ها به طور مستمر و مرتب جلسات خود را تشکیل می دهند و برنامه‌های تدوین شده برای کاهش آسیب‌های اجتماعی را به مرحله اجرا در می آورند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.