رئیس سازمان تاکسی‌رانی شهرگلستان:

طرح تعطیلی ناوگان حمل و نقل شهرگلستان ارائه شده است

رئیس سازمان تاکسی‌رانی شهرگلستان گفت: به جهت مبارزه با کرونا و کاهش سفرهای غیرضروری طرح تعطیلی ناوگان حمل و نقل شهرگلستان ارائه شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حسین رضایی‌فر رئیس سازمان تاکسی‌رانی شهرگلستان باتاکید بر لزوم خودداری مردم از سفرهای غیرضروری، بیان داشت: طرح تعطیلی ناوگان اتوبوسرانی و تاکسی رانی شهرگلستان در راستای کاهش سفرهای غیر ضروری ارائه شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه درحال حاضر ۵۰ درصد از حجم مسافرت‌های درون شهری گلستان کاسته شده است، تصریح کرد: برای کاهش بیشتر ترددها می بایست ناوگان حمل تعطیل شود چون در این منطقه حدود ۶۰ هزار نفر رفت و آمد خود را وابسته به ناوگان حمل و نقل می دانند

رضایی‌فر همچنین باتاکید بر جدیت موضوع مذکور و ضرورت اجرای آن، خاطرنشان کرد: پیشنهاد طرح تعطیلی ناوگان حمل نقل را صبح امروز به فرمانداری شهرستان بهارستان ارائه کردیم و هم اکنون منتظر تصمیم نهایی در این خصوص می باشیم.

درپایان لازم به ذکر است که اقداماتی نظیر تعطیلی اصناف غیرضروری و تعطیلی ناوگان حمل و نقل در شهرستان بهارستان از بی‌توجهی مردم به توصیه‌های بهداشتی و ترددهای غیرضروری آن‌ها نشأت می گیزد و مطمئناً ادامه پیدا گردن این بی‌توجهی می تواند به اعمال محدوودیت بیشتری منجر شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.