طرح بازرسی مشترک از قنادی‌ها در بهارستان برگزار شد

طرح بازرسی مشترک از قنادی‌ها دبه جهت جلوگیری از تخلفات بهداشتی و غیرقانونی در این واحدهای صنفی، در سطح شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در ادامه برگزاری طرح‌های مشترک بازرسی از واحدهای صنفی مختلف در سطح شهرستان بهارستان به جهت جلوگیری از هرگونه تخلف و فعالیت خارج از چهارچوب قوانین، صبح امروز طرح بازرسی مشترک از قنادی‌های این شهرستان برگزار گردید.

بنابر این گزارش این گشت مشترک با حضور کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان، نمایندگان اتاق اصناف بهارستان، نمایندگان نیروی انتظامی و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان با هدف حفظ و ارتقاء بهداشت و ایمنی مواد غذایی در سطح شهرستان بهارستان برگزار شد.

در طرح بازرسی مشترک از قنادی‌ها، کارگروه تشکیل شده در سه روز اقدام به بازرسی و بررسی وضعیت بهداشتی واحدهای قنادی نمودند و با متخلفان مطابق قانون و با جدیت کامل برخورد گردید، چراکه فعالیت صنف قنادان نیز با سلامت شهروندان بهارستانی به صورت مستقیم در ارتباط است.

گفتنی است که در این گشت در مجموع از ۱۸ واحد صنفی قنادی در سطح شهرستان بهارستان بازرسی شد و مقدار ۵ لیتر رنگ شیمیایی کشف و معدوم گردید و همچنین واحدهای صنفی متخلف جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ذیصلاح معرفی گردیدند.

قنادی‌های در زندگی امروز مردم جزو اصنافی به شمار می روند که مراجعه کنندگان زیادی دارند و تمام اقشار جامعه از محصولات تولید شده در قنادی‌ها استفاده می نمایند، که باتوجه به جمعیت بالای شهرستان بهارستان و همچنین تعداد بالای قنادی‌ها در این شهرستان، فعالیت بهداشت و در چهارچوب قوانین این واحدهای صنفی از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد، چراکه به صورت مستقیم با سلامت مردم در ارتباط می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.