شهردار شهرصالحیه:

طرح استقرار میز خدمت در شهرصالحیه درحال اجرا می باشد

شهردار شهرصالحیه گفت: در راستای ارائه خدمات بهتر به شهروندان طرح استقرار میز خدمت در شهرصالحیه به مرحله اجرا در می آید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه در رابطه با فواید اجرای طرح استقرار میز خدمت، عنوان داشت: بدون تردید این اقدام به جهت تکریم منزلت والای شهروندان و با هدف جلوگیری از تضییع حقوق ارباب رجوع بسیار مهم و اساسی تلقی می گردد.

وی در ادامه با بیان اینکه مجموعه مدیریت شهری صالحیه در اجرای طرح مذکور مصمم می باشد، تصریح کرد: در همین راستا طرح اسقرار میز خدمت با شعار ایجاد نظام اداری پاسخگو و کارآمد در شهرداری شهرصالحیه آغاز به کار نموده است.

قربانی باتاکید بر اهداف اجرای طرح استقرار میز خدمت در شهرصالحیه، اظهار داشت: این اقدام با هدف افزایش بهره‌وری و همچنین ایجاد زیرساخت لازم در راستای پیشگیری از سرگردانی مراجعین در دست اجرا می باشد.

وی همچنین باتشریح جزئیات خدمات قابل ارائه در طرح استقرار میز خدمت در شهرصالحیه، تبیین کرد: انجام تمامی خدمات از طریق میز خدمت و در قالب گردش الکترونیکی صورت می گیرد تا علاوه‌بر صرفه‌جویی در وقت، هیچگونه شبهه‌ای در فرایند انجام کار وجود نداشته باشد و رضایت ارباب رجوع نیز به بهترین شکل ممکن کسب شود.

شهردار شهرصالحیه درپایان باتوجه به اینکه اجرای طرح استقرا میز خدمت در این شهر یک گام جدید در راستای توسعه شهر و خدمت به شهروندان به شمار می رود، خاطرنشان کرد: مطمئناً این اقدام خدمت‌رسان عاملی در راستای افزایش ضریب اطمینان و همچنین جلوگیری از برقراری ارتباطات اداری خارج از ضابطه و ایجاد نظام اداری پاسخگو و کارآمد مفید تلقی می گردد و اجرای آن آثار مثبت زیادی را به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.