سرپرست شهرداری شهرگلستان:

طرح «استقبال از بهار» در شهرگلستان آغاز شده است

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: اجرای طرح «استقبال از بهار» به جهت نزدیکی سال نو و در راستای رسیدگی به نواقص شهر در شهرگلستان آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کوروش خالقی سرپرست شهرداری شهرگلستان با اشاره به آغاز طرح «استقبال از بهار» در سطح شهر، بیان داشت: در قالب این طرح، ارائه خدمات خدمات رفاهی در راستای رفع نواقص موجود در شهرگلستان آغاز شده است.

وی در ادامه با بیان جزئیات اجرای طرح مذکور در شهرگلستان، تبیین کرد: در سال‌های گذشته این طرح از اول اسفند اجرایی می شد اما در سال جاری باتوجه به اینکه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در پیش است و نامزدهای انتخابات اقدام به تبلیغات در سطح شهر می کنند، شهرداری گلستان خود را موظف به حذف نازیبایی‌ها در سطح شهر می داند.

خالقی در رابطه با اقدامات اجرایی در طرح «استقبال از بهار»، اظهار داشت: حذف موانع فیزیکی، جمع‌آوری مصالح و نخاله، پاکسازی مبلمان شهری، امحاء دیوار نوشته‌های غیرمجاز و رنگ آمیزی دیوارها، ترمیم جداول، لایروبی جوی‌ها و کانال‌ها، ترمیم پل‌های معیوب، همسطح سازی دریچه‌ها، ساماندهی و پاکسازی و نیز شستشوی باکس‌های زباله و رسیدگی به وضعیت ظاهری باکس‌ها و لکه گیری آسفالت در معابر فرعی و داخل محلات، کاشت انواع نهال، گل و گیاه از جمله اقداماتی است که در این طرح اجرایی خواهد شد.

وی همچنین به تلاش شهرداری گلستان با تمام توان در جهت رفع نواقص موجود اشاره کرد و گفت: اجرای برنامه‌های متناسب با طرح استقبال از بهار، برنامه‌ها و اقدامات به نحو شایسته و مطلوب در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار دارد.

سرپرست شهرداری شهرگلستان درپایان باتوجه به لزوم ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، خاطرنشان کرد: درحال حاضر آسفالت تمامی کوچه‌های بهارستان در فلکه دوم حسن مطلع طرح استقبال از بهار است که عملیات عمرانی آن توسط شهرداری آغاز شده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.