فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان:

طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی در بهارستان برگزار شد/ ۱۴۰ فقره انواع سرقت در بهارستان کشف گردید

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: به منظور افزایش امنیت در بهارستان، طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی در سطح شهرستان اجرا گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نجات‌الله چنگیزخانی فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در جهت ایجاد امنیت در سطح شهرستان، عنوان داشت: ۳۷ سارق در طول ۱۵ روز گذشته توسط پلیس بهارستان در سطح شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم وجود آرامش و امنیت کامل برای شهروندان بهارستانی، تصریح کرد: در همین راستا طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی در نیمه نخست تیرماه سال جاری توسط نیروی انتظامی در شهرستان بهارستان اجرا گردید.

چنگیزخانی در رابطه با وضعیت سارقان دستگیر شده در شهرستان بهارستان، بیان داشت: افراد دستگیر شده به جرائم خود اعتراف کرده و پرونده سارقان به جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی مربوطه ارسال شده است تا مطابق قانون با این افراد برخورد شود.

وی درپایان به کشف ۱۴۰ فقره انواع سرقت در شهرستان بهارستات اشاره کرد و افزود: نیروی انتظامی شهرستان بهارستان تمام تلاش خود را در راستای ایجاد امنیت در سطح شهرستان به کار گرفته است اما نباید نقش شهروندان را در این راستا نادیده گرفت، چراکه شهروندان با رعایت برخی نکات ایمنی می توانند تاثیر به‌سزایی در کاهش سرقت‌ها داشته باشند.

درپایان لازم به ذکر است که بدون شک اقدامات نیروی انتظامی شهرستان بهارستان تاثیر به‌سزای در افزایش امنیت در سطح شهرستان داشته است که این موضوع را از گزارشات نیروی انتظامی و همچنین گزارش‌های شهروندی به خوبی درک کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.