ضرورت حمایت از صنایع بهارستان برای دست‌یابی به توسعه پایدار

فرماندار بهارستان گفت: برای تحقق اهداف توسعه‌ای در این شهرستان و دست‌یابی به توسعه پایدار از فعالیت صنایع و واحدهای تولیدی حمایت می‌شود. به گزارش بهارستانه،سعید ناجی اظهار داشت: رهبری معظم انقلاب اسلامی سال جاری را تحت عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری فرمودند و همه ارکان کشور و مردم در این سال […]

فرماندار بهارستان گفت: برای تحقق اهداف توسعه‌ای در این شهرستان و دست‌یابی به توسعه پایدار از فعالیت صنایع و واحدهای تولیدی حمایت می‌شود.

به گزارش بهارستانه،سعید ناجی اظهار داشت: رهبری معظم انقلاب اسلامی سال جاری را تحت عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری فرمودند و همه ارکان کشور و مردم در این سال تلاش بسیاری برای تحقق رهنمودهای ولایت انجام دادند.

وی افزود: با برگزاری باشکوه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا حماسه بزرگ سیاسی از سوی مردم خلق شد و سپس مردم و مدیران برای تحقق حماسه اقتصادی وارد میدان شدند.

عالی‌ترین مقام اجرایی در بهارستان با اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های این شهرستان گفت: یکی از نقاط قوت بهارستان،‌ بهره‌مندی از صنایع و واحدهای تولیدی مختلف است و مدیران این واحدها با وجود مشکلات و کاستی‌ها، تلاش بسیاری انجام می‌دهند.

ناجی تاکید کرد: یکی از مهمترین اولویت‌های دولت و دستگاه‌های اجرایی در استان‌ها و شهرستان‌ها مربوط به مسائل اقتصادی است و تلاش خوبی برای کاهش مشکلات اقتصادی کشور و رونق معیشت مردم طی ماه‌های اخیر شاهد بودیم.برای تحقق این هدف باید دست‌یابی به توسعه پایدار در اولویت قرار گیرد و به طور قطع توسعه پایدار اقتصادی بدون حمایت و توسعه صنایع و تولیدی‌ها محقق نمی‌شود.

ناجی در پاسخ به این پرسش که چه اقداماتی در این حوزه در شهرستان بهارستان صورت گرفته است، گفت: یکی از اولویت‌های مدیریت ارشد شهرستان و فرمانداری، حمایت از صنایع و تولیدی‌های فعال در بهارستان است.البته در گام نخست باید مشکلات، کاستی‌ها و بالاخره نیازهای واحدهای تولیدی و صنایع بهارستان به درستی شناسایی شود که بخش مهمی از این کار با همکفری و تعامل با مدیران این واحدها انجام شده است.

فرماندار بهارستان گفت: حمایت از صنعت و تولید از جمله اولویت‌های مدیریت ارشد شهرستان و فرمانداری است و تلاش می‌کنیم با حمایت از واحدهای تولیدی، زمینه توسعه و رشد فعالیت آنها را فراهم کنیم. البته تحقق این اهداف نیازمند همراهی و تعامل بخش خصوصی، مدیریت واحدهای صنعتی و تولیدی و بالاخره دستگاه‌های اجرایی است که خوشبختانه این تعامل در شهرستان بهارستان وجود دارد.

منبع:مهر

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.