شهردار شهرگلستان:

صیانت از حقوق شهروندی باید مورد توجه تمام کارکنان شهرداری قرار بگیرد

شهردار شهرگلستان گفت: موضوع تکریم ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندی می بایست مورد توجه تمام کارکنان شهرداری شهرگلستان قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رحیم پرچگانی شهردار شهرگلستان با اشاره به بازدید از واحدهای مختلف شهرداری، بیان داشت: در این بازدیدها بر اهمیت تکریم ارباب رجوع و همچنین صیانت از حقوق شهروندی توسط کلیه کارکنان تاکید فراوان صورت گرفت.

وی در ادامه بان بیان اینکه اجرای دقیق و به موقع امورات محوله به هریک از پرسنل بسیار مهم می باشد، تصریح کرد: به منظور تسریع در پرونده‌های شهروندان گلستانی و پیگیری مسائل مربوطه در کنار رعایت قوانین و مقررات نباید خللی در امور ایجاد ایجاد شود.

پرچگانی باتاکید بر لزوم رسیدگی مناسب به مراجعه‌کنندگان به شهرداری، اظهار داشت: شهروندان می بایست بر حسب نیازهای خود بتوانند به دور از بروکراسی و تأخیر در مراحل پرونده‌های خود، به نتایج مطلوب و لازم دست پیدا کنند.

وی همچنین به ضرورت تکریم ارباب رجوع توسط کارکنان مجموعه مدیریت شهری اشاره کرد و گفت: نباید اجازه داد که برخی افراد سودجو از شرایط سوء استفاده نمایند و درخواست‌های غیرقانونی خود را به انجام رسانند و می بایست نظارت دقیق و آنی صورت بگیرد‌ چراکه مهم‌‎تر از هر چیز، خدمت‌رسانی صادقانه به شهروندان و مصون نگه داشتن شهرداری و کارکنان آن از بروز احتمالی و سالم‌سازی محیط کاری می باشد.

شهردار شهرگلستان درپایان باتوجه به حجم کاری، نیازهای شهروندان و مطالبات آن‌ها، خاطرنشان کرد: شایسته است تا خادمین مردم در این شهر همانند همیشه در راستای تسهیل در امورات شهروندان و دغدغه‌مندی در این خصوص از هیچ امری فروگذار نکنند‌ چراکه شهروندان ولی نعمت ما می باشند و باید تمام قد در خدمت آن‌ها باشیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.