صلاحیت شهردار جدید شهرگلستان احراز شد/ صندلی شهرداری به پرچگانی رسید

پس از شش ماه صلاحیت منتخب اعضای شورای اسلامی شهرگلستان توسط وزارت کشور احراز گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، شهرگلستان که یکی از سه شهر شهرستان پرجمعیت بهارستان به شمار می رود قریب به شش ماه بدون شهردار و سکان‌دار شهرداری در شرایطی بسیار نامناسب و پس از اتفافات عجیب و غریب تقریباً به حال خود رها شده بود و در نهایت پس از گذشت یک نیم سال صلاحیت منتخب اعضای شورای اسلامی این شهر احراز گردید.

گفتنی است که صلاحیت «رحیم پرچگانی» منتخب اعضای شورای اسلامی شهرگلستان برای تصدی سمت شهرداری این شهر از سوی وزارت کشور احراز گردید و امروز شهروندان گلستانی می توانند به بهبود وضعیت فعلی شهر امید داشته باشند.

در طول شش ماه گذشته شهرگلستان توسط بهلول فرزین به عنوان سرپرست شهرداری اداره می شد که نقدهای فراوانی از سوی مسئولین، برخی اعضای شورای اسلامی شهر و اصحاب رسانه به عملکرد وی در طول شش ماه گذشته وارد شده است که قالب این انتقادات نیز به حق و درست می باشد.

حال با احراز صلاحیت شهردار جدید شهرگلستان که منتخب اعضای شورای اسلامی شهر نیز می باشد، انتظار می رود موتور پروژه‌های عمرانی کوچک و بزرگ شهر به حرکت در بیاید و محله‌های مختلف گلستان از وضعیت فعلی که صدای اعتراض شهروندان را درآورده است خارج شوند و به سمت پیشرفت حرکت نمایند.

درپایان لازم به ذکر است که پرچگانی پیش از این شهردار شهرچهاردانگه بود که در نهایت توسط اعضای شورای اسلامی این شهر عزل گردید و حالا با هشت رأی توسط شورای اسلامی شهرگلستان به عنوان شهردار این شهر انتخاب شده است که امیدواریم در نهایت اتفاقات گذشته بار دیگر تکرار نشود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.