فرماندار شهرستان بهارستان:

صرفه جویی و سرعت در اجرای پروژه‌ها باید رعایت شود/ پروژه‌های روستاهای بخش بوستان باید به مطالبات مردم پاسخ دهد

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: اعتبارات خوبی برای روستاها در نظر گرفته شده است که باید از این اعتبارات برای پاسخ به نیاز مردم استفاده شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری نشست با بخشدار و دهیاران بخش بوستان، اظهار داشت: در طول این نشست بر قانونمندی، صرفه جویی و سرعت در اجرای پروژه‌ها تاکید فراوانی صورت گرفت.
وی در ادامه باتاکید بر بررسی موانع و مشکلات و آخرین وضعیت پروژه‌های عمرانی این روستاها در طول نشست برگزار شده، تصریح کرد: دهیاران روستاهای بخش بوستان می بایست با برنامه‌ریزی و تلاش شبانه روزی در راستای توسعه و آبادانی روستا قدم بردارند.سلیمان‌پور در رابطه با تاثیر و اهمیت اقدامات دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای بخش بوستان در پیشرفت و آبادانی روستا، عنوان داشت: تلاش بیشتر شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران در بهره گیری از ظرفیت‌های بخش خصوصی برای ایجاد و توسعه زیرساخت‌ها در منطقه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که باید به آن توجه ویژه‌ای شود.

وی همچنین به اینکه در دولت دوازدهم بودجه بسیار خوبی برای شهرداری‌ها و دهیاری‌ها تخصیص یافته است، اشاره کرد و گفت: بدون شک تخصیص این بودجه به شهروندان بهارستانی نوید ایجاد تحولات و پیشرفت بیش از پیش را در سطح روستاها و شهرهای شهرستان در آینده نزدیک می دهد.
فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اهمیت و لزوم استفاده بودجه در حوزه‌ها و پروژه‌های مهم، خاطرنشان کرد: اعتبارات تخصیص یافته برای روستاهای بخش بوستان می بایست با اجرای پروژه‌های عمرانی و زیرساختی بخشی از نیازهای روستاهای شهرستان بهارستان و شهروندان بهارستانی را تامین وکند و همچنین با اجرای اقدامات و طرح‌های کارشناسی شده، مطالبات مردم را به بهترین شکل ممکن پاسخ دهد.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.