رئیس اداره برق بخش گلستان:

صرفه جویی تنها راه جلوگیری از جیره‌بندی برق است/ قطعی‌های برق به شهروندان اعلام خواهد شد

رئیس اداره برق بخش گلستان گفت: تنها راه مانع شدن از قطعی‌های برق در فصل تابستان، صرفه جویی در مصرف برق می باشد که حرکت شهرداری شهرصالحیه در این راستا نیز پراهمیت بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، صادقی رئیس اداره برق بخش گلستان با اشاره به توقف طرح چراغانی و ریسه بندی معابر شهرصالحیه، اظهار داشت: انتظار داریم در شرایطی که مصرف برق در این بخش سرسام آور شده است سایر شهرداری‌های این منطقه نیز با چنین اقداماتی در راستای صرف جویی برق کمک حال ما و مردم باشند.

وی در ادامه با بیان اینکه با اجرای چنین اقداماتی حداقل کمتر شاهد قطعی برق خواهیم بود، تبیین کرد: شهروندان نیز می بایتس با رعایت الگوی مصرف بهینه در راستای صرفه جویی در مصرف برق با اداره برق همکاری نمایند.

صادقی همچنین در رابطه با قطعی‌های پی در پی برق در شهرصالحیه و شهرگلستان، عنوان داشت: از این پس قطعی‌های برق به مردم اعلام می شود تا حداقل کمتر به صنوفی که با برق کار می کنند، خسارت وارد شود و شهروندان با مشکلات کمتری مواجه شوند.

وی به وجود حدود ۱۲۵ هزار مشترک برق در بخش گلستان اشاره کرد و گفت: اگر هر کدام از مشترکین تنها ۱۰ درصد در مصرف برق صرفه جویی کنند دیگر شاهد قطعی برق در فصل تابستان و در شهرهای گلستان و صالحیه نخواهیم بود.

رئیس اداره برق بخش گلستان درپایان باتوجه به حرکت شهرداری صالحیه در صرفه جویی برق ، خاطرنشان کرد: این حرکت در شرایط فعلی با اهمیت و قابل ستایشمی باشد و بدون تردید تنها راه مانع شدن از جیره بندی برق در بخش گلستان صرفه جویی و رعایت الگوی مصرف بهینه نیرو می باشد، که مستلزم توجه تمامی شهروندان و ادارات این دو شهر می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.