صبر و استقامت مردم درس بزرگی برای متجاوزان بود

امام جمعه رباط کریم گفت : صبر و استقامت ملت بزرگ ایران درس عبرتی برای متجاوزان بود.

به گزارش بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه شهرستان رباط کریم در خطبه های نماز سیاسی و عبادی این هفته شهرستان رباط کریم بیان داشت :درس پیام آوران کربلا برای امروز ما تداوم راه شهیدان و تحقق اهداف آنها در جامعه است؛ صبر و استقامت ملت بزرگ ایران درس عبرتی به متجاوزان داد و آنها را سر جایشان نشاند و ملت ایران را در جهان سر بلند و سر افراز نمود.

وی بیان داشت: جانفشانی های فرزندان غیور این مرز و بوم در ۸ سال دفاع مقدس در برابر متجاوزان به خاک کشور آنچنان والاست که هیچگاه از حافظه ها پاک نخواهد شد از مهم ترین دست آورد های ملت ایران در طول ۸ سال دفاع مقدس الگو شدن جمهوری اسلامی و ملت ایران برای ملت ها و کشور ها در برابر نظام سلطه است.

حجت الاسلام ترابی گفت: صادرات سوخت به لبنان و سوریه،واردات انبوه واکسن و عضویت در یک پیمان مهم آسیایی (شانگهای) سه موفقیت بزرگ دولت سیزدهم در طول یک ماه گذشته است.

خطیب نماز جمعه رباط کریم گفت: پذیرش عضویت ایران در سازمان شانگهای نتیجه تغییر رویکرد دیپلماسی کشور و همکاری های منطقه ای و مناسبات موثر با همسایگان است.

وی در پایان گفت: موفقیت های اخیر کشور نشان داد که اگر اراده و روحیه انقلابی باشد و بجای اتکاء به کد خدا به خدا اعتماد کرد، مشکلات حل می شود و کار پیش می رود.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.