شهردار شهرصالحیه:

صالحیه جزو شهرهای اقماری استان تهران است/ کمربندی صالحیه – واوان خدمتی ماندگار برای شهروندان بهارستانی است

شهردار شهرصالحیه گفت: شهرصالحیه جزو شهرهای اقماری استان تهران به شمار می رود و به همین دلیل از ظرفیت‌های مساعدی در راستای جذب سرریزهای جمعیتی برخوردار می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه باتاکید بر پایان بن بست شهری و انزوای جغرافیائی صالحیه، تصریح کرد: با تکمیل شدن پروژه‌های گسترش مسیرهای شهری به ویژه کمربندی صالحیه – واوان، گشایش‌های تازه‌ای برای شهر ایجاد می شود.

وی در ادامه به اهمیت پروژه بزرگ کمربندی صالحیه – واوان اشاره کرد و عنوان داشت: ارمغان احداث کمربندی اتصال شهرصالحیه به شهرک واوان و شهرستان اسلامشهر، خدمتی ماندگار برای مردم شهرستان بهارستان به شمار می رود.

قربانی با بیان اینکه مسیرهای دسترسی شهرصالحیه به شهرها و شهرستان‌های اطراف می بایست افزایش یابد، گفت: توسعه مسیر دسترسی جهت رشد آتی شهر و همچنین افزیش ظرفیت قابل تحمل منطقه امری ضروری و حائز اهمیت می باشد.

وی همچنین با اشاره به اینکه شهرصالحیه به عنوان یکی از شهرهای اقماری استان تهران به حساب می آید، تبیین کرد: صالحیه از ظرفیت‌های مساعدی در راستای جذب سرریزهای جمعیتی برخوردار می باشد که زمینه کریدوری این مهم در طول چهار سال گذشته فراهم آمده است.

شهردار شهرصالحیه احداث مسیر کمربندی صالحیه – واوان را یکی از پروژه‌های بزرگ مواصلاتی استان تهران برشمرد و بیان داشت: این پروژه به دلیل احداث دو پل در ادامه این مسیر بر روی دو  رودخانه  بزرگ سیاه آب و سالور دارای پیچیدگی‌های خاصی بود، که دومین پل این مسیر به زودی تکمیل خواهد شد.

وی درپایان باتوجه به رسالت مجموعه مدیریت شهری که خدمت به شهروندان است، افزود: اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی و گسترش مسیرهای دسترسی شهرصالحیه تماماً در جهت رشد و شکوفایی شهر به منظور ایجاد رفاه و آسایش بیشتر برای شهروندان می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.