صادرات ۱۸ تن پنیر ایرانی به فدراسیون روسیه

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان آستارا از صادرات 18 تن انواع پنیر تولید داخل به ارزش 80 هزار دلار از مرز زمینی این شهرستان به فدراسیون روسیه خبر داد.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، بهرام پورضرب صبح امروز در آستارا اظهار کرد: ۱۸ تن انواع پنیر تولید شرکت کاله در استان مازندران با نظارت مستقیم شبکه دامپزشکی این شهرستان و رعایت شرایط قرنطینه به فدراسیون روسیه صادر شد.

وی ارزش دلاری این مقدار فرآورده لبنی را ۸۰ هزار دلار دانست و تصریح کرد: صدور تمام مجوزهای لازم محموله‌های صادراتی مذکور از سوی اداره کل دامپزشکی استان مازندران باهدف تأمین بخشی از مواد غذایی موردنیاز کشور هدف انجام‌شده است.

به‌گفته رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان آستارا از آغاز سال جاری تاکنون نیز بالغ‌بر ۲۳ تن انواع پنیر و خامه پاکتی، چهار تن روغن ماهی و ۴۷ تن پودر ماهی از مرز زمینی این شهرستان به کشورهای فدراسیون روسیه و جمهوری آذربایجان صادر شده است.

به گزارش فارس، پذیرش فرآورده‌های دام و طیور ایران در کشورهای همسایه منوط به داشتن گواهی‌نامه معتبر از سوی سازمان دامپزشکی است و تمام محموله‌های صادراتی در سامانه یکپارچه قرنطینه دامی سازمان دامپزشکی به‌صورت لحظه‌ای ثبت می‌شوند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.