شیوع بیماری کرونا در بهارستان تکذیب شد

شایعات مبنی بر آلوده شدن شهروندان بهارستانی به ویروس کرونا توسط مسئولین شهرستانی تکذیب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، روز گذشته شایعات گسترده در برخی گروه‌های انتخاباتی و اجتماعی پیرامون شیوع بیماری کرونا در شهدستان بهارستان و ابتلای دو شهروند بهارستانی به این بیماری پخش گردید که توسط مسئولین شهرستاتی نکذیب شد.

بنابر این گزارش، رئیس بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان بهارستان وجود هرگونه علائم ویروس کرونا را در این منطقه را به شدت تکذیب کرد .

همچنین خانجانی فرماندار بهارستان در رابطه با شایعات مذکور، گفت: تاکنون هیچ موردی از ابتلا به کروناویروس در بهارستان مشاهده نشده است و این خبر اساساً دروغ است

وی در ادامه با بیان اینکه پیگیری قضایی برای منتشر کننده این خبر دروغ انجام می‌شود، تبیین کرد: از  مردم درخواست داریم اخبار را از رسانه‌های معتبر شهرستان بهارستان دنبال کنند.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان با تاکید بر اینکه تاکنون هیچ مورد کرونا ویروس در بهارستان دیده نشده است، خاطرنشان کرد: کلیه نیروهای بهداشتی شهرستان با تمام امکانات به صورت شبانه روزی درحال رصد می باشند.

درپایان لازم به ذکر است که انتشار اینگونه اخبار کذب و بدون منبع در زمانی که چنین بیماری در سطح جهان شیوع پیدا کرده است تنها باعث نگرانی بیشتر مردم و همچنین ایجاد فضایی نامناسب می شود که بدون تردید این عمل در قالب هیچ نوع رسانه‌ای قابل قبول نمی باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.