شکست های مداوم آمریکا و راهپیمایی اربعین مقدمه فتح عظیم اسلام است

حميدرضا مقدم فر گفت : راهپيمايي بي نظير اربعين كه انشاالله به ظهور حضرت حجت(عج) ختم خواهد شد و شكست هاي پي در پي آمريكا از مقدمات فتح عظيم اسلام است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا مقدم فر مشاور فرمانده کل سپاه که در همایش مؤسسه دانشجویان جهان اسلام در حرم سیدالشهدا(س) در کربلا سخن می گفت، با اشاره به اینکه عزت و قوام اسلام و انسجام دین در توحید کلمه و کلمه ی توحید است، افزود: برای رسیدن به توحید کلمه و کلمه توحید راهی جز تمسک به ولایت نیست.

وی با اشاره به برگزاری راهپیمایی های سالانه اربعین، و با تاکید بر اینکه این راهپیمایی یک پدیده و رخداد عظیم و نشانه ی تاریخی است، ادامه داد: این راهپیمایی انشاالله به قیام حضرت حجت(عج) متصل خواهد شد و شیعیان این عصر و دوران باید خداوند را شاکر باشند که توفیق حضور در آغاز این نهضت به آنان عطا شده است.

مسول فرهنگی مجمع جهانی بیداری اسلامی با اشاره به برکات نهضت اربعین، گفت: در سال‌های پیش با چند نمونه از بزرگترین چالش‌ها برای مقاومت و مومنین در منطقه مواجه بوده ایم؛ از فتنه و توحش داعش در سوریه و عراق تا جنایات عظیم امریکا و متحدانش به سرکردگی آل سعود در یمن؛ اما هر سال به برکت نهضت اربعین پیروزی‌های بزرگی نیز نصیب جبهه مقاومت شده است که شکست داعش مهم‌ترین آنهاست و انشاالله این پیروزیها با شکست کامل سعودی‌ها در یمن و رفع کامل فتنه از منطقه و جهان تکمیل خواهد شد.
مقدم فر تأکید کرد که شکست داعش نه فقط  شکست یک گروه تروریست، بلکه در واقع شکست اربابان اصلی آنها یعنی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی بود.

مقدم فر افزود: در ماه‌های ابتدایی آغاز بحران سوریه، بسیاری از جمله بعضی مسؤولان کاملا از آینده سوریه ناامید بوده و سقوط آن را قطعی می‌دیدند اما مقام معظم رهبری با بصیرت کم نظیر، از آینده روشن و شکست دشمنان خبر می دادند و تاریخ، حقانیت کلام و روشن ضمیری ایشان را نیز به چشم دید.

وی خاطرنشان کرد: امروز ابهت و هژمونی امریکا و نظام سلطه در منطقه و جهان در پی شکست‌های پی در پی و آینده غیرروشن، فروریخته و آنان با سیلی صورتشان را سرخ نگه داشته اند. یک زمانی وقتی در منطقه می شنیدند که یک ناو آمریکایی به سمت منطقه حرکت کرده و قصد دخالت نظامی در یک سرزمین دارد، آن منطقه پیش از ورود ناو آمریکایی سقوط می کرد! اما امروز امریکا در وضعیتی است که وقتی ایران با موشک‌هایش از فاصله صدها کیلومتر تروریست‌ها را بیخ گوش آمریکا تار و مار می کند، آمریکا نمی‌تواند نفس بکشد و حتی اعتراض بکند.

مقدم فر در پایان گفت که حرکت عظیم اربعین نشانه ای از سقوط و افول نظام سلطه است و انشاالله تحقق این وعده ی حق الهی، جهانیان را در آینده نزدیک مبهوت خواهد کرد.

پیش از سخنرانی حمیدرضا مقدم فر، حاج علی انسانی از مداحان و شاعران اهل بیت، در این نشست با ذکر اشعاری به ذکر مصیبت سیدالشهدا(ع) و حضرت زینب(س) و یاران باوفای ایشان پرداخت.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.