امام جمعه بخش گلستان:

شورای نگهبان همچون خاری در چشم دشمنان است/ موضوع حجاب را نباید سیاسی کرد

امام جمعه بخش گلستان گفت: امروز نیاز است که در مورد عفاف و حجاب اقدامی اساسی از سوی مسئولین برداشته شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با تبریک سالروز ولادت امام رضا (ع)، عنوان داشت: زبان ما قاصر و فکر عاجز است که از امام رضا (ع) بگوییم اما باید گفت که دشمنان نیز بارها به فضایل و خصایص و عزمت این امام بزرگوار اعتراف کرده‌اند.

وی در ادامه باتاکید بر سالروز تاسیس نهاد شورای نگهبان، تبیین کرد: این شورا از ارکان اصلی نظام اسلامی و ضامن جمهوریت و اسلامیت نظام و قوانین می باشد و به دلیل نقش اساسی و مهمی که دارد خاری در چشم دشمنان می باشد و همیشه از سوی منافقان، دشمنان و مخالفان مورد حمله و هجمه قرار گرفته است.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در رابطه با قیام خونین مسجد گوهرشاد و سالروز عفاف و حجاب، گفت: امروز نیاز است که در مورد عفاف و حجاب اقدامی اساسی از سوی مسئولین برداشته شود چراکه حجاب و اسلام ستیزی در کشورهای اسلامی منطقه جزو برنامه‌های اساسی دشمنان بوده و تلاش‌های بسیاری برای به چالش کشیدن حجاب و کشف حجاب صورت می گرد که به همین دلیل مردم، اصحاب‌رسانه، مسئولین، قوای سه گانه و دولت در برابر این امر مسئول می باشیم.

وی همچنین با بیان اینکه حجاب را نباید سیاسی کرد، تصریح کرد: بیش از ۸۰۰ سال اسپانیا در دست مسلمانان بود و در آنجا نیز با ترویج بی‌حجابی، آن مکان را از دست مسلمانان خارج کردند و به همین دلیل نبابد این مسئله را به سیاست ربط داد چراکه حجاب مسئله‌ای اسلامی می باشد.

امام جمعه بخش گلستان درپایان به موضوع زندانی شدن شیخ زکزاکی اشاره کرد و افزود: شیخ ابراهیم زکزاکی از پیروان امام خمینی (ع) و حامیان انقلاب اسلامی است که در آفریقا باعث مسلمان شدن میلیون‌ها نفر شد و از سازمان کنفرانس اسلامی می خواهیم که به این موضوع به طور جدی رسیدگی کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.