امام جمعه بخش بوستان:

شورای فرهنگ عمومی در واقع اتاق فکر فرهنگی، سیاسی و اجتماعی است

امام جمعه بخش بوستان گفت: شورای فرهنگ عمومی هر شهرستان در حقیقت اتاق فکر فرهنگی، سیاسی و اجتماعی آن شهرستان بوده و مسئولین موظف به حضور در این نشست‌ها می باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام احمد محسن‌زاده امام جمعه بخش بوستان با اشاره به برگزاری نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهارستان، اذعان داشت: شورای فرهنگ عمومی یعنی اتاق فکر فرهنگی، سیاسی و اجتماعی شهرستان که بدون تردید تاثیر به سزایی بر روی هر یک از این حوزه‌ها دارد.

وی در ادامه با تبریک به مناسبت دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، تصریح کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی و تاثیرگذار در طول این دهه از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین محسن‌زاده در رابطه با وظایف شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهارستان، اظهار داشت: در این اتاق فکر تبادل افکار صورت می گیرد و بحث و بررسی انجام گرفته و مواردی به تصویب می رسد که در نهایت در سطح شهرستان اجرا می شود.

وی همچنین باتاکید بر اهمیت موضوعیت داشتن حضور مسئولین در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهارستان، تبیین کرد: مسئولین می بایست شخصاً در این جلسات حضور داشته باشند.

امام جمعه بخش بوستان در خصوص رعایت برخی نکات در ادارات بهارستان، گفت: نکته‌ مهمی که باید نسبت به آن توجه کافی داشت، موضوع رعایت عفاف و حجاب در ادارات سطح شهرستان می باشد . مسئولین ادارات بهارستان می بایست تذکرات مهمی دهند و به ادارات در این خصوص امتیاز دهند.

وی درپایان با بیان لزوم توجه ویژه به قرآن کتاب آسمانی مسلمانان، خاطرنشان کرد: قرآن کریم می بایست به فرهنگ عمومی وارد شود و در سطح شهرستان بهارستان در حد مطلوب و قابل قبولی اثرگذار باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.